Rozpoczęcie Olimpiady Informatycznej Juniorów

Na prośbę organizatorów i Ministerstwa Edukacji Narodowej, przekazujemy informację o rozpoczynających się zawodach I stopnia XV Olimpiady Informatycznej Juniorów przeznaczonej dla uczniów szkół podstawowych. W tym roku OIJ startuje po raz drugi w prostszej formule, pragniemy, aby każdy zainteresowany uczeń wiedział, że może w niej wziąć udział.
Olimpiada jest przeznaczona w sposób szczególny dla najzdolniejszej i samodzielnie pracującej w tej dziedzinie młodzieży i ma służyć rozwijaniu zainteresowań informatycznych i odpowiedniemu ich ukierunkowaniu.
Więcej informacji na stronie organizatora: https://oij.edu.pl/
Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania lub uwagi: tadkuran@oi.edu.pl lub tel. 504032956.

Przewodniczący Komitetu Głównego OIJ
Prof. dr hab. Maciej M. Sysło