Kuratorium Oświaty – Konferencja Dzieci i młodzież w sieci…

Konferencja: Dzieci i młodzież w sieci. Funkcjonowanie i przeciwdziałanie zagrożeniom.

Szanowni Państwo,

w związku z powołaniem przez Wojewodę Wielkopolskiego Zespołu ds. Bezpieczeństwa Dzieci i Młodzieży, Wielkopolski Kurator Oświaty zaprasza do uczestnictwa w konferencji pt. “Dzieci i młodzież w  sieci. Funkcjonowanie i przeciwdziałanie zagrożeniom.” Wydarzenie odbywa się w Dniu Bezpiecznego Internetu, którego ideą jest inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu do zasobów internetowych, zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa online oraz promocją pozytywnego wykorzystywania Internetu.

W konferencji weźmie udział przedstawiciel Ministerstwa Cyfryzacji RP.  Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymają zaświadczenia potwierdzające udział w spotkaniu.
Zgłoszenia udziału należy potwierdzić poprzez formularz elektroniczny będzie dostępny od 23 stycznia 2020 roku.

Więcej informacji na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Poznaniu.

Gospodarzem konferencji jest Kuratorium Oświaty w Poznaniu.