Konferencja: Dzieci i m艂odzie偶 w sieci. Funkcjonowanie i przeciwdzia艂anie zagro偶eniom.
Szanowni Pa艅stwo,
w zwi膮zku z powo艂aniem przez Wojewod臋 Wielkopolskiego Zespo艂u ds. Bezpiecze艅stwa Dzieci i M艂odzie偶y, Wielkopolski Kurator O艣wiaty zaprasza do uczestnictwa w konferencji pt. „Dzieci i m艂odzie偶 w 聽sieci. Funkcjonowanie i przeciwdzia艂anie zagro偶eniom.” Wydarzenie odbywa si臋 w Dniu Bezpiecznego Internetu, kt贸rego ide膮 jest inicjowanie i propagowanie dzia艂a艅 na rzecz bezpiecznego dost臋pu do zasob贸w internetowych, zaznajomienie rodzic贸w, nauczycieli i wychowawc贸w z problematyk膮 bezpiecze艅stwa online oraz promocj膮 pozytywnego wykorzystywania Internetu.
W konferencji we藕mie udzia艂 przedstawiciel Ministerstwa Cyfryzacji RP.聽 Wszyscy uczestnicy konferencji otrzymaj膮 za艣wiadczenia potwierdzaj膮ce udzia艂 w spotkaniu.
Zg艂oszenia udzia艂u nale偶y potwierdzi膰 poprzez formularz elektroniczny b臋dzie dost臋pny od 23 stycznia 2020 roku.
Wi臋cej informacji na stronie internetowej Kuratorium O艣wiaty w Poznaniu.
Gospodarzem konferencji jest Kuratorium O艣wiaty w Poznaniu.