Święto Szkoły 2018 – w skrócie

Tradycyjnie w Siódemce w ostatnich dniach maja obchodzimy Święto Szkoły. Jest to czas między innymi podsumowań całorocznych zmagań klas o Statuetkę Złotego Erazma. W rywalizacji biorą udział klasy od pierwszej do szóstej i na każdym poziomie wiekowym przyznawana jest jedna taka statuetka. W tym roku tematem przewodnim zmagań było hasło „Kultura to nie matura – tak i nietakt szkolny”.

Takie spotkanie jest też okazją do przyznania uczniom nagród indywidualnych za szczególne osiągnięcia w czasie mijającego roku szkolnego, oraz docenienia pracy nauczycieli.

Gratulujemy zwycięzcom i nagrodzonym!

Już wkrótce pełna relacja z tego Siódemkowego wydarzenia, a tym czasem zapraszamy do obejrzenia video-relacji z części artystycznej, oraz zdjęć z uroczystości.

Foto klasy 1-3           Foto klasy 4-7