Od 1 wrze艣nia 2018 r. mieszkaj膮cy w Poznaniu uczniowie szk贸艂 podstawowych i gimnazj贸w oraz innych typ贸w szk贸艂 realizuj膮cych podstaw臋 programow膮 kszta艂cenia og贸lnego,聽b臋d膮 mogli korzysta膰 z bezp艂atnych przejazd贸w w strefie A – czyli na terenie miasta Poznania – na liniach organizowanych przez Zarz膮d Transportu Miejskiego w Poznaniu.