Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Po długim roku szkolnym dziś wszyscy dojechaliśmy do ostatniego w tym roku przystanku – WAKACJE!

Uroczyste zakończenie roku w Siódemce było krótkim podsumowaniem wszystkiego, co stało się naszym udziałem w roku szkolnym 2016/2017. Pięknie mówiła o tym Pani Dyrektor Anetta Dropińska-Pawlicka, kończąc swoje wystąpienie życzeniami udanych wakacji dla wszystkich uczniów.

Do tych życzeń dołączyła się także w swoim wystąpieniu Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Małgorzata Skoniecka-Pawłowska.

Rozdano także nagrody dla uczniów biorących udział w wielu różnych konkursach, które nie zakończyły się przed Świętem Szkoły – 1 czerwca – wówczas nagrodzono większość uczniów.

Po części oficjalnej, miała miejsce część artystyczna, podczas której Tymofii wykonał na pianinie Pieśń Strażnika, a następnie Amelia zaprezentowała taniec modern jazz do piosenki Sweater Weather.

 

Ostatnia część uroczystości zakończenia roku szkolnego odbyła się już w salach uczniowskich, gdzie wychowawcy klas wręczyli uczniom świadectwa szkolne, dyplomy i nagrody.

 

Wszystkim uczniom, rodzicom i osobom związanym z Siódemką, życzymy udanych oraz spokojnych wakacji i do zobaczenia już we wrześniu.

Zobacz zdjęcia z tej uroczystości