Pasjonaci są wśród nas

W czwartek, 31 marca 2016 r. Mały Samorząd Uczniowski zorganizował wystawę hobbystów z klas 1-3 pod tytułem „Pasjonaci są wśród nas”.
Bardzo dziękujemy wszystkim opiekunom rodzinnym, którzy pomogli wystawcom sprawnie przygotować ekspozycje, taka pomoc zawsze jest bezcenna!
Swoje zbiory pokazali reprezentanci prawie wszystkich klas nauczania początkowego. Znalazły się wśród eksponatów numizmaty, akcesoria wojskowe, laleczki i rozmaite figurki, pirackie statki, nagrody sportowe, karty i wiele innych, ciekawych i niepowtarzalnych kolekcji.

Okazało się, że wielu uczniów rozwija swoje fascynacje od najmłodszych lat. Wystawę zwiedzili nie tylko młodsi uczniowie naszej Szkoły, przyciągnęła ona uwagę starszych uczniów i osób dorosłych.
Młodym Wystawcom dziękujemy za zaangażowanie i udział w przedsięwzięciu, życzymy owocnego rozwijania swoich pasji w dalszych latach!

Izabela Jarosz, Jolanta Ławniczak, Maria Wasilewska, Adriana Maćkowiak – opiekun MSU