Najbardziej Wiosenne Zespoły Klasowe w Siódemce

W związku z obchodami Pierwszego Dnia Wiosny Samorząd Uczniowski klas 4-8 oraz Mały Samorząd ogłosiły konkurs na „najbardziej wiosenny zespół klasowy” w naszej Szkole. Nadesłano do nas wiele zdjęć, co znacznie utrudniało podjęcie decyzji, komu przyznać laur zwycięstwa w tej konkurencji. Ostatecznie, w wyniku głosowania członków i opiekunów Samorządu Uczniowskiego oraz Małego Samorządu, zwycięzcą konkursu w kategorii klas I-III została klasa 2b, natomiast wśród klas IV-VIII wygrała klasa 4a. Serdecznie gratulujemy!:)

Jednocześnie dziękujemy wszystkim klasom za przyłączenie się do akcji Samorządu Uczniowskiego i przybycie w kolorowych przebraniach. Dało to całej społeczności Siódemki, zarówno uczniom, nauczycielom, jak i pracownikom administracyjnym, mnóstwo radości i optymizmu.

Wielu uczniów naszej Szkoły odpowiedziało także na nasz apel, aby 21 marca świętować Dzień Kolorowych Skarpetek. Na znak solidarności z ludźmi z Zespołem Downa założyli oni tego dnia dwie różne skarpetki. Bardzo dziękujemy za ten piękny gest.
Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy różni, ale równi!

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć konkursowych.
Samorząd Uczniowski SP7

Opiekun: Anna Głowala