Drzwi Otwarte 2024 w Siódemce – relacja

Pierwszego dnia wiosny, 21 marca, zaprosiliśmy do Siódemki młodych mieszkańców Osiedla Kopernika wraz z ich rodzicami i opiekunami na Drzwi Otwarte.

Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od pytania do najmłodszych:
Kim będziesz w przyszłości?
Zapisali oni odpowiedzi, a następnie zamknęli je w papierowych kuleczkach i wrzucili do odpowiednich słoiczków, tym samym przedstawiając nam swoje marzenia i przemyślenia.

Po wykonaniu zadania mali goście udali się na różnorodne zajęcia warsztatowe, takie jak: programowanie z użyciem klocków Lego, granie na bębnach, śpiewanie piosenek, poznawanie ciekawostek przyrodniczych, poznanie tajników teatrzyku Kamishibai, doświadczenia chemiczne, zajęcia plastyczne oraz sprawnościowe – pokonywanie przeszkód.

W tym czasie rodzice i opiekunowie zostali zapoznani z ofertą Szkoły oraz otrzymali odpowiedzi na pytania skierowane do Pani Dyrektor i specjalistów, którzy chętnie udzielali informacji podczas paneli dyskusyjnych.

To było wspaniałe spotkanie, możliwe dzięki wielkiemu zaangażowaniu nauczycieli, pracowników oraz wolontariuszy Siódemki.

Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie już we wrześniu!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Drzwi Otwartych oraz zapoznania się z prezentacją .

ZOBACZ PREZENTACJĘ.

Margareta Pierzchalska