Drzwi Otwarte w Siódemce

16 marca był dniem niezwykłym. Zaprosiliśmy Młodych mieszkańców Osiedla Kopernika (a może i z dalszych miejsc Poznania) wraz z Ich Rodzicami, na Drzwi Otwarte. W czasie, gdy Rodzice poznawali na poważnie ofertę Szkoły, nasi Mali Goście zwiedzali Ją i brali udział w różnych, bardzo ciekawych zajęciach. Jeśli czegokolwiek zabrakło podczas prezentowania Naszej Siódemeczki, to nudy i czasu.

Były zajęcia komputerowe, programowanie z klockami Lego, wspólne śpiewanie i granie, zajęcia plastyczne, ćwiczenia gimnastyczne, teatrzyk kamishibai, eksperymenty, a nawet kontrolowane wybuchy.

Dwie godziny wspaniałej zabawy, która była możliwa dzięki ogromnemu zaangażowaniu całej rzeszy nauczycieli i wolontariuszy.

Mamy nadzieję, że naszym gościom podobało się u Nas i we wrześniu chętnie przekroczą nasze progi już jako Uczniowie Siódemki.

Tak więc … do zobaczenia!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Drzwi Otwartych oraz zapoznania się z prezentacją.

Tekst i zdjęcia: Ewa Grochowska