Dzień Edukacji Narodowej w Siódemce

Dzień Edukacji Narodowej w Siódemce był w tym roku wyjątkowy, przebiegał pod hasłem: Giełda utalentowanych Siódemkowiczów i pasjonatów rzeczy wszelakich. Uczniowie mieli okazję zaprezentowania swoich pasji, talentów i hobby. Na korytarzach szkolnych pojawiły się przygotowane przez dzieci i młodzież stoiska, na których prezentowane były prace plastyczne, kolekcje zdobytych medali i dyplomów, klocki lego, retro-elektronika, magnesy, minerały i wiele innych. Poza tym mieliśmy szansę spróbować dań z różnych zakątków świata, a także słodkości w postaci deserów i wypieków. Jeżeli ktoś miał ochotę, mógł poprosić o zaplecenie kolorowych warkoczyków lub wykonanie tatuażu henną.

Niesamowitych emocji dostarczyły nam, odbywające się w sali gimnastycznej, pokazy sportowe, podziwialiśmy m.in. prezentacje koszykarskie, piłki ręcznej, karate, capoeiry, akrobatyki gimnastycznej, jazdy na rolkach itd.

W holu szkoły uczniowie i uczennice zaprezentowali swoje muzyczne, recytatorskie i taneczne umiejętności, dostarczając wszystkim wielu wzruszeń.

To był niezwykły dzień, w którym mogliśmy odkryć siebie nawzajem i zobaczyć z zupełnie innej strony.
Z całego serca dziękujemy wszystkim Wychowawczyniom oraz Wychowawcom za pomoc w organizacji tego wyjątkowego święta oraz zachętę i wsparcie w rozwijaniu naszych talentów, które mogły ujrzeć światło dzienne.

Dziękujemy Pani Dorocie Cejbie, Pani Krystynie Grodzkiej oraz Panu Andrzejowi Gągało za pomoc w organizacji koncertu talentów, Pani Joannie Draszkiewicz i Panu Tomaszowi Draszkiewiczowi za czuwanie nad przebiegiem pokazów sportowych. Dziękujemy Nauczycielom dyżurującym i dbającym o nasze bezpieczeństwo w ciągu całego dnia.

Składamy też najserdeczniejsze podziękowania Dyrekcji za inspirację i wsparcie.

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Administracji oraz Uczniom składamy najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Niech ten rok szkolny będzie rokiem odkrywania i rozwijania talentów oraz pasji. Wierzymy, że moc pozytywnej energii zostanie z nami do końca roku szkolnego!

Monika Kasprowicz, Anna Głowala, Wioletta Pilarczyk-Urbaniak, Agata Maćkowiak