Wyniki Konkursu na lapbook o patronie szkoły

Szkoła Podstawowa nr 7 im. Erazma z Rotterdamu w tym roku obchodzi 40-lecie istnienia. Chcąc upamiętnić to wydarzenie, realizujemy innowację “Złoty wiek”, która jest poświęcona epoce renesansu oraz patronowi naszej szkoły.

Zaprosiliśmy do konkursu szkoły z Poznania, których patron jest związany z renesansem do wspólnego pogłębiania wiedzy o tej epoce i patronie swojej szkoły. W konkursie na lapbook wzięli udział uczniowie klas IV-VI ze Szkoły Podstawowej nr 74 i Siódemki.

Jury wybrało najlepsze prace, przyznając nagrody, które zostaną wręczone w dniu zakończenia roku szkolnego:

I miejsce – Szymon Braciak z klasy 5a
II miejsce – Noe Kaszkowiak z klasy 4a
III miejsce – Zuzanna Waligórska z klasy 4a oraz Wojtek Krystkowiak z klasy 5a

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za pomysłowe lapbooki, gratulujemy wiedzy o patronie szkoły i epoce, w której żył.

Marzena Kurek i Agnieszka Tomaszczyk