Postaci z Bajki w Siódemce

Wiecie, kto dziś zawitał do Siódemki? Gościliśmy Kopciuszka, Teletubisia, Królewnę Śnieżkę, Śpiącą Królewnę, Harry’ego Pottera, Chudego z “Toy Story”, pirata z Karaibów oraz Sticha. Ale żeby to jednego! Stichów było nawet kilku, podobnie jak jednorożców! Dopisali też mustang Spirit, ninja, wojownicy ze Star Wars, Johny Bravo, Skywalker. Zawitały nawet postacie z anime: ShotoTodoraki, Yashiro Nene, Pikachu oraz Wodogrzmoty Małe. Nie zabrakło także Spidermana. Wszyscy Ci niezwykli goście przybyli, by świętować Dzień Postaci z Bajki.
Kolorowe stroje sprawiły, że w szkole zapanowała radosna atmosfera i została przełamana mundurkowa rutyna.

W czasie dużej przerwy odbył się wyczekiwany konkurs na najlepsze przebranie. Jury nie miało łatwego zadania. W jego skład wchodzili przedstawiciele Zarządu Samorządu Uczniowskiego: Łukasz i Julia, grona pedagogicznego: pani Natalia i wolontariuszki z zagranicy – panie Karol i Sofia. Nie bez problemu, ale udało się wyłonić zwycięskie grono.

Pierwsze miejsce zajęły królewny Disneya z 6a,
drugie miejsce Harry Potter i piratka z 4a,
a następnie Skywaker z 7e.

Dzień upłynął wszystkim z uśmiechem na ustach i w atmosferze zgadywanek “kto jest kim”. A już w czwartek 25 listopada br. zapraszamy wszystkich na obchody Dnia Misia!

Agnieszka Sobańska