Piknik klasowy 1b

W poniedziałek, 14 czerwca uczniowie klasy 1b wraz z wychowawczynią zorganizowali na terenie Szkoły klasowy piknik. Inspiracją była lekcja poświęcona piknikowi oraz przepis na ciasto z truskawkami. Pierwszoklasiści zaplanowali zabawy, ustalili, co warto przynieść ze sobą, aby wesoło spędzić czas. Wszyscy stanęli na wysokości zadania! Dzieci przyniosły odpowiednie kocyki, ulubione zabawki i gry planszowe. Rodzice przygotowali dla wszystkich prawdziwą fetę! Mieliśmy moc ciasta z truskawkami – a jakże:)), babeczki, truskawki wyhodowane we własnym ogrodzie i własnoręcznie zebrane przez Tymka. Okazało się, że i niektóre ciasta miały truskawki z własnych ogrodów! Chociaż żołądki pękały w szwach od rarytasów – wystarczyło sił na zabawy, ruch i śmiech.

Czas minął szybko. Dzieci wracały zadowolone, uśmiechnięte i zrelaksowane. Myślimy, że warto stworzyć tradycję pikników klasowych. Wszystkim Rodzicom serdecznie i gorąco dziękujemy!!!

Wychowawczyni – Adriana Maćkowiak