Finał akcji „Wiosna tuż, tuż”

Dla uczniów Siódemki nie ma rzeczy niemożliwych. Mimo trudności jakie napotkali w związku ze zdalnym nauczaniem i przesunięciem terminu, dzielnie doprowadzili do końca akcję „Wiosna tuż, tuż”.
1 czerwca uczniowie klas 1-3, z inicjatywy Małego Samorządu Uczniowskiego posadzili wspólnie z wychowawcami na terenie szkoły klasowe rośliny. Każdy zespół wybrał inną, sugerując się wyglądem, zapachem lub innymi cechami.
Rośliny zostały oznaczone tabliczkami dla upamiętnienia klas, dzięki którym stały się one częścią Siódemkowej zieleni. Klasowe sadzonki będą rosły wraz ze swoimi opiekunami, a Ci wraz ze swoimi roślinnymi podopiecznymi zapuszczą na zawsze symboliczne korzenie w naszej szkole.
Mamy nadzieję, że tą akcją powrócimy do pewnej szkolnej tradycji, która nie tylko wpływała korzystnie na nasze środowisko oraz wygląd szkolnego otoczenia, ale dawała także uczniom poczucie jedności z Siódemką.
W imieniu klas 1- 3 serdecznie dziękujemy Pani Basi oraz Panu Rysiowi i Panu Ludwikowi za ogromną pomoc i wsparcie w realizacji zadania.

Mały Samorząd Uczniowski
wraz z opiekunami: Magdalena Seifer, Magdalena Krupecka, Ewa Wronka