Szczypiorniści ciągle w grze

Zimowe miesiące są bardzo intensywne dla naszych piłkarzy ręcznych.

Uczniowie klasy 7d rozegrali 10 ligowych spotkań w kategorii młodzika i po pierwszej rundzie klasyfikują się na 4 miejscu w tabeli. Jest to bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę, że chłopcy rywalizują z zawodnikami rok starszymi.

Zespół klasy 5 z sukcesami bierze udział w rozgrywkach wojewódzkich, reprezentując naszą szkołę i klub MKS Poznań w dwóch kategoriach wiekowych. Grając w roczniku 2010, nasza drużyna nie ma sobie równych, pewnie zajmując fotel LIDERA. Natomiast w roczniku 2009 walcząc jak równy z równym, chłopcy odnoszą wiele zwycięstw i przed ostatnim turniejem nadal zachowują szansę na zajęcie 1 miejsca.

Najmłodszy zespół klasy 3d zbiera pierwsze ligowe doświadczenia podczas rozgrywek wojewódzkich. Nasi chłopcy dzielnie rywalizują ze starszymi kolegami, co jest dobrą sportową zapowiedzią na kolejne lata.

TRZYMAMY KCIUKI ZA NASZYCH SZCZYPIORNISTÓW!

TRENERZY
Joanna i Tomasz Draszkiewicz