S艂odki wolontariat

Uczniowie Si贸demki mimo wszelkich przeciwno艣ci potrafi膮 wykaza膰 si臋 kreatywno艣ci膮 i zaradno艣ci膮. Tym razem pokazali swoje kulinarne talenty i wielkie serca, bior膮c udzia艂 w poprzednim tygodniu w akcji „O ciasta prosimy ludzi z miasta„, organizowanej przez organizacj臋 „Zupa na G艂贸wnym” oraz dziel膮c si臋 swoimi wypiekami z wsp贸lnot膮 Sant’Egidio.

Pomaganie daje nam ogromn膮 satysfakcj臋, a przy okazji mo偶na nauczy膰 si臋 piec smakowite ciasteczka, podszkoli膰 kulinarne umiej臋tno艣ci” – takie s艂owa us艂ysza艂am od jednego z wolontariuszy. To chyba najtrafniejsze podsumowanie oraz zach臋ta dla innych.

Warto pomaga膰.

Magdalena Warzybok

Szko艂a Podstawowa numer 7 w Poznaniu