Szkolne Koło Caritas dla Seniorów – wakacyjne spotkania

Kochane dzieciaki z Caritasu tak zaplanowały wakacje, wraz z rodzicami, żeby być na Spotkaniach z Seniorami w lipcu i w sierpniu. I to właściwie wystarczy za cały komentarz, jakie mają otwarte serducha.
A że nie mieliśmy spotkań w dni wakacyjne (a właściwie czemu nie?) to sami przygotowywali repertuar! I tak powstała samozwańcza sekcja bębniarska, na razie bez nazwy. O dziwo, Seniorkom spodobało się mocne uderzenie i z tego entuzjazmu bębny bębniły 3 lipca, 7 sierpnia i 4 września, i tym samym weszły do stałego repertuaru spotkań.
Nie zawiódł nasz kucharz Mikołaj H. i na stole pojawiały się domowe specjały. W lipcu jedliśmy owoce egzotyczne, a w sierpniu parzyliśmy świeże zioła. Pozyskaliśmy też niesamowitą parę: pana Bogdana i panią Elżbietę, którzy rozśpiewali towarzystwo przygrywając na akordeonie.
Każde spotkanie jest inne, wciąż cieszymy się nowymi osobami.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE WSZYSTKICH SENIORÓW NA COMIESIĘCZNE SPOTKANIA W KOŚCIELE ŚWIĘTEJ RODZINY. Nalbliższy termin 2 października. Dla tych bębnów warto! 🙂

Jolanta Podgórna