„Poznańskie Pyry” na Pałukach

W ubiegłym tygodniu Biskupin przeżywał prawdziwe oblężenie. Najpierw odwiedziły go klasy 4b i d naszej Siódemki, a dwa dni później 4c,e i g.

Kolejną atrakcją była możliwość sprawdzenia się w sztuce Decoupage’u. Czwartoklasiści przygotowali tą techniką lampiony. Na koniec jeszcze laliśmy wosk przez klucz i losowaliśmy wróżby. Czy się sprawdzą? Czy nasi uczniowie będą sławnymi podróżnikami, naukowcami, sportowcami? Czas pokaże. Po zrobieniu zdjęć w sali strachów, pysznym obiedzie, pałucka ziemia pożegnała nas. Na długo zostaną z nami wspomnienia z Przystani Biskupińskiej.

Wioletta Pilarczyk-Urbaniak