Rodzice vs dzieci 2018

W czwartek 7 czerwca już po raz drugi w Siódemce w szranki stanęli nasi uczniowie i ich rodzice. Areną ich zmagań były boiska: rozgrywano więc mecze w piłkę ręczną, w siatkówkę oraz koszykówkę. Zabawy było przy tym co nie miara – czasami dzieci ogrywały rodziców, innym razem to rodzice ogrywali dzieci. Ostatecznie zwyciężyli wszyscy, a nagrodą była zabawa i aktywnie spędzony czas na świeżym powietrzu.

Spośród każdej dyscypliny wszyscy gracze wybierali najlepszych jej reprezentantów – rodzica i ucznia.

Wyróżnionym zawodnikom Pani Anetta Dropińska-Pawlicka – Dyrektor Siódemki – wręczyła pamiątkowe statuetki.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy pomimo wielu obowiązków, zdecydowali się na aktywny udział w naszej imprezie. Dziękujemy także wszystkim, którzy spędzili ten czas z nami kibicując zawodnikom. Dziękujemy też uczniom Siódemki, dla których była to okazja do pokazania swojej sprawności sportowej, zdobywanej prze cały rok podczas zajęć wychowania fizycznego i treningów.

Zapraszamy wszystkich Państwa do udziału w innych imprezach organizowanych przez Siódemkę.

Do zobaczenia na naszych zawodach już za rok.

Administrator Moja Siódemka – A.Gągało