Kolorowe Absolutorium 2017

Czterystu studentów Kolorowego Uniwersytetu, wśród nich byli nasi uczniowie, zakończyło kolejny rok akademicki, odbierając w środę, 7 czerwca br. w auli UAM, swoje pierwsze w życiu absolutorium, z rąk Prorektor UAM ds. kształcenia, prof. UAM dr hab. Beaty Mikołajczyk.
Kolorowy Uniwersytet to atrakcyjna propozycja przygody edukacyjnej. Spotkania Kolorowego Uniwersytetu prowadzone były przez nauczycieli akademickich. Pracownicy UAM, podczas roku akademickiego, przygotowali dla uczestników Kolorowego Uniwersytetu m.in.: wykłady interaktywne, konkursy oraz zajęcia nadprogramowe – z okazji mikołajek w Teatrze Nowym w Poznaniu, w Dzień Dziecka w Laboratorium Wyobraźni Poznańskiego Parku Naukowo-Technologicznego Fundacji UAM.
Wszystkim tegorocznym absolwentom Kolorowego Uniwersytetu życzymy udanych i pięknych wakacji!

Katarzyna Brzezińska

Opublikowano: 11.06.2017