V Poznańskie Dni Rodziny

Szanowni Państwo!

W dniach od 13 maja do 1 czerwca 2017r. w zakresie oferty instytucji miejskich oraz współpracy z podmiotami działającymi komercyjnie, Miasto Poznań organizuje V Poznańskie Dni Rodziny. W ramach planowanych wydarzeń zachęcamy mieszkańców Miasta Poznania do uczestnictwa w festynach, warsztatach, spektaklach, konferencjach i wielu innych atrakcjach, które pozwolą odkryć rodzinne oblicze Poznania. Dnia 13 maja 2017r. w godzinach 15:00 – 18:00 na dziedzińcu Urzędu Miasta Poznania odbędzie się Inauguracja Poznańskich Dni Rodziny.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w tym rodzinnym, plenerowym wydarzeniu! Przygotowaliśmy atrakcje zarówno dla dzieci jak i rodziców czy, dziadków. W ramach koncepcji wypoczynku i zabawy zostaną przygotowane następujące strefy: FYRTEL DYLANIA – czyli strefa tańca w koncepcji SILENT DISCO, z udziałem najmłodszej DJ’ki w Polsce – DJ Apolonii DJ Osowskiego i najstarszego DJ’a w Polsce – DJ Aciu. Każdy DJ przygotuje playlistę z myślą o swoich odbiorcach. Specjalnie dla Seniorów zaplanowaliśmy „FAJFY”. Od 17.00 w sposób szczególny do zabawy zaangażujemy dziadków. To oni z pomocą wodzireja (Marek Cyris) i DJ Aciu będą nadawali ton zabawie. Ponadto przygotowujemy również FYRTEL GZUBA, w ramach którego dostępne będą różne atrakcje oparte na działaniach twórczych, eksperymentach naukowych i konkurencjach ruchowych. Będzie można m.in. przygotować własnoręcznie breloczek filcowy, przygotować i wykonać samodzielnie nadruk na lnianą torbę. Planujemy w realizacji również FYRTEL SZAMANIA tj. strefę gastronomiczną.

Kalendarium (link zewnętrzny) oraz Plakat (link zewnętrzny)