Pasowanie pierwszoklasistów

W dniu 27 września 2017 roku Siódemkę odwiedzili niecodzienni goście: Alfabecja, Ciekawozja, Eksperymentariusz. Przybyli, żeby sprawdzić i ocenić czy pierwszaki mogą być pasowane na uczniów.

Pierwszoklasiści śpiewająco wywiązali się z wszystkich stawianych im zadań. Udowodnili, że znają zasady kulturalnego zachowania się, potrafią współpracować, wiedzą kim chcą zostać w przyszłości i myślą logicznie.

Dzieci pięknie zaśpiewały piosenki „Literkowo” i „Jestem uczniem”. Niezapomnianym przeżyciem dla dzieci z klas pierwszych było złożenie ślubowania przy sztandarze szkoły. Następnie każde dziecko zostało pasowane przez panią Dyrektor na ucznia. Na pamiątkę, tego ważnego dnia w szkole, pierwszoklasiści otrzymali kolorowy dyplom i ramkę z fotografiami wszystkich koleżanek i kolegów z klasy.

Zobacz więcej zdjęć TUTAJ

Opublikowano: 28.09.2017