Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | plastyka 4 a - Paluszak-Duda J. (208) |
wychowanie fizyczne 4 a - Adamczyk W. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 4 a - Adamczyk W. (sg2a) |
||
2 | 08:50-09:35 | technika 4 a - Paluszak-Duda J. (208) |
język angielski 4 a - Mazurek K. (108) |
matematyka 4 a - Mickiewicz D. (111) |
||
3 | 09:45-10:30 | język polski 4 a - Kurek M. (111) |
przyroda 4 a - Ciuksza W. (10) |
język angielski 4 a - Mazurek K. (104) |
||
4 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 4 a - Adamczyk W. (sg1a) |
muzyka 4 a - Postaremczak F. (hol) |
język polski 4 a - Kurek M. (111) |
język polski 4 a - Kurek M. (9) |
religia 4 a rel. - Podgórna J. (035) |
5 | 11:45-12:30 | historia 4 a - Pilarczyk - Urbaniak W. (9) |
język polski 4 a - Kurek M. (103) |
język angielski 4 a - Mazurek K. (211) |
religia 4 a rel. - Podgórna J. (bib.) |
język polski 4 a - Kurek M. (111) |
6 | 12:40-13:25 | zajęcia z wychowawcą 4 a - Adamczyk W. (hol) |
matematyka 4 a - Mickiewicz D. (4) |
przyroda 4 a - Ciuksza W. (10) |
wychowanie fizyczne 4 a - Adamczyk W. (sg2a) |
|
7 | 13:45-14:30 | matematyka 4 a - Mickiewicz D. (4) |
matematyka 4 a - Mickiewicz D. (5) |
|||
8 | 14:40-15:25 | informatyka 4 a - Galas K. (109) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 4 b - Moch U. (109) |
matematyka 4 b - Moch U. (109) |
|||
2 | 08:50-09:35 | język polski 4 b - Kusak-Jankowska E. (3) |
zajęcia z wychowawcą 4 b - Kusak-Jankowska E. (3) |
wychowanie do życia w rodzinie 4 b wdzr - Grochowska E. (3) |
język polski 4 b - Kusak-Jankowska E. (3) |
|
3 | 09:45-10:30 | wychowanie fizyczne 4 b - Adamczyk W. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 4 b - Adamczyk W. (sg1a) |
język polski 4 b - Kusak-Jankowska E. (3) |
język angielski 4 b - Nowak M. (036) |
wychowanie fizyczne 4 b - Adamczyk W. (sg2a) |
4 | 10:50-11:35 | język angielski 4 b - Nowak M. (036) |
język polski 4 b - Kusak-Jankowska E. (3) |
religia 4 b rel. - Podgórna J. (036) |
historia 4 b - Pilarczyk - Urbaniak W. (111) |
muzyka 4 b - Postaremczak F. (hol) |
5 | 11:45-12:30 | przyroda 4 b - Ciuksza W. (10) |
religia 4 b rel. - Podgórna J. (s.zab.) |
matematyka 4 b - Moch U. (4) |
informatyka 4 b - Galas K. (109) |
plastyka 4 b - Paluszak-Duda J. (208) |
6 | 12:40-13:25 | przyroda 4 b - Ciuksza W. (10) |
matematyka 4 b - Moch U. (4) |
technika 4 b - Paluszak-Duda J. (208) |
||
7 | 13:45-14:30 | język angielski 4 b - Nowak M. (025) |
język polski 4 b - Kusak-Jankowska E. (3) |
|||
8 | 14:40-15:25 | wychowanie fizyczne 4 b - Adamczyk W. (209) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | religia 4 c rel. - Cejba D. (10) |
muzyka 4 c - Postaremczak F. (12) |
|||
2 | 08:50-09:35 | język polski 4 c - Kowalik B. (12) |
wychowanie fizyczne 4 c - Adamczyk W. (sg1b) |
wychowanie fizyczne 4 c - Adamczyk W. (sg2a) |
||
3 | 09:45-10:30 | plastyka 4 c - Paluszak-Duda J. (208) |
historia 4 c - Pilarczyk - Urbaniak W. (108) |
język angielski 4 c - Nowak M. (025) |
matematyka 4 c - Mickiewicz D. (4) |
|
4 | 10:50-11:35 | technika 4 c - Paluszak-Duda J. (208) |
wychowanie fizyczne 4 c - Adamczyk W. (sg2b) |
informatyka 4 c - Galas K. (109) |
zajęcia z wychowawcą 4 c - Nowak M. (hol) |
język angielski 4 c - Nowak M. (101) |
5 | 11:45-12:30 | matematyka 4 c - Mickiewicz D. (101) |
matematyka 4 c - Mickiewicz D. (101) |
matematyka 4 c - Mickiewicz D. (110) |
język polski 4 c - Kowalik B. (101) |
przyroda 4 c - Ciuksza W. (10) |
6 | 12:40-13:25 | techniki szybkiego zapamiętywania 4 c tuz - Janas I. (201) |
język angielski 4 c - Nowak M. (hol) |
język polski 4 c - Kowalik B. (9) |
religia 4 c rel. - Cejba D. (9) |
język polski 4 c - Kowalik B. (108) |
7 | 13:45-14:30 | język polski 4 c - Kowalik B. (5) |
wychowanie fizyczne 4 c - Adamczyk W. (sg2a) |
|||
8 | 14:40-15:25 | przyroda 4 c - Ciuksza W. (10) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 4 d ch - Grabowska K. (sg1b) wychowanie fizyczne 4 d dz - Adamczyk W. (sg1a) |
historia 4 d - Pilarczyk - Urbaniak W. (102) |
plastyka 4 d - Paluszak-Duda J. (208) |
techniki szybkiego zapamiętywania 4 d tuz - Janas I. (12) |
|
2 | 08:50-09:35 | matematyka 4 d - Moch U. (109) |
religia 4 d rel. - Cejba D. (025) |
język angielski 4 d an_1 - Mazurek K. (021) język angielski 4 d an_2 - Szajek A. (105) |
technika 4 d - Paluszak-Duda J. (208) |
język angielski 4 d an_1 - Mazurek K. (021) język angielski 4 d an_2 - Szajek A. (105) |
3 | 09:45-10:30 | język polski 4 d - Kusak-Jankowska E. (3) |
język polski 4 d - Kusak-Jankowska E. (3) |
wychowanie fizyczne 4 d ch - Grabowska K. (sg2b) wychowanie fizyczne 4 d dz - Adamczyk W. (sg1b) |
język polski 4 d - Kusak-Jankowska E. (3) |
język polski 4 d - Kusak-Jankowska E. (3) |
4 | 10:50-11:35 | język angielski 4 d an_1 - Mazurek K. (bib.) język angielski 4 d an_2 - Szajek A. (207) |
matematyka 4 d - Moch U. (4) |
matematyka 4 d - Moch U. (4) |
zajęcia z wychowawcą 4 d - Mazurek K. (036) |
religia 4 d rel. - Cejba D. (036) |
5 | 11:45-12:30 | przyroda 4 d - Matecka E. (201) |
wychowanie fizyczne 4 d ch - Grabowska K. (sg2b) wychowanie fizyczne 4 d dz - Adamczyk W. (209) |
przyroda 4 d - Matecka E. (10) |
matematyka 4 d - Moch U. (4) |
wychowanie fizyczne 4 d ch - Grabowska K. (sg2b) wychowanie fizyczne 4 d dz - Adamczyk W. (sg2a) |
6 | 12:40-13:25 | informatyka 4 d ch - Galas K. (109) |
informatyka 4 d dz - Galas K. (110) |
język polski 4 d - Kusak-Jankowska E. (3) |
wychowanie fizyczne 4 d tr_dz - Draszkiewicz J. (sg1a) |
muzyka 4 d - Postaremczak F. (12) |
7 | 13:45-14:30 | wychowanie fizyczne 4 d tr_ch - Dubel A. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 4 d tr_dz - Draszkiewicz J. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 4 d tr_ch - Dubel A. (sg1b) |
wychowanie fizyczne 4 d tr_dz - Draszkiewicz J. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 4 d tr_ch - Dubel A. (sg2a) wychowanie fizyczne 4 d tr_dz - Draszkiewicz J. (sg1a) |
8 | 14:40-15:25 | wychowanie fizyczne 4 d tr_ch - Dubel A. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 4 d tr_dz - Draszkiewicz J. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 4 d tr_ch - Dubel A. (sg1b) |
wychowanie fizyczne 4 d tr_ch - Dubel A. (sg2a) wychowanie fizyczne 4 d tr_dz - Draszkiewicz J. (sg1a) |
|
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 4 e - Moch U. (4) |
historia 4 e - Pilarczyk - Urbaniak W. (102) |
przyroda 4 e - Matecka E. (10) |
||
2 | 08:50-09:35 | wychowanie fizyczne 4 e - Grabowska K. (sg2b) |
wychowanie fizyczne 4 e - Grabowska K. (sg1b) |
matematyka 4 e - Moch U. (4) |
||
3 | 09:45-10:30 | techniki szybkiego zapamiętywania 4 e tuz - Janas I. (9) |
informatyka 4 e - Galas K. (109) |
zajęcia z wychowawcą 4 e - Pilarczyk - Urbaniak W. (hol) |
plastyka 4 e - Paluszak-Duda J. (208) |
|
4 | 10:50-11:35 | język angielski 4 e - Orleańska I. (035) |
język angielski 4 e - Orleańska I. (035) |
przyroda 4 e - Matecka E. (10) |
matematyka 4 e - Moch U. (4) |
technika 4 e - Paluszak-Duda J. (208) |
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 4 e - Grabowska K. (sg2a) |
matematyka 4 e - Moch U. (4) |
język polski 4 e - Kowalik B. (201) |
muzyka 4 e - Postaremczak F. (hol) |
|
6 | 12:40-13:25 | język polski 4 e - Kowalik B. (12) |
wychowanie fizyczne 4 e - Grabowska K. (sg1b) |
religia 4 e rel. - Cejba D. (035) |
język polski 4 e - Kowalik B. (111) |
|
7 | 13:45-14:30 | język polski 4 e - Kowalik B. (12) |
religia 4 e rel. - Cejba D. (10) |
język angielski 4 e - Orleańska I. (025) |
||
8 | 14:40-15:25 | język polski 4 e - Kowalik B. (5) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 4 f - Mickiewicz D. (4) |
wychowanie fizyczne 4 f - Adamczyk W. (sg1b) |
|||
2 | 08:50-09:35 | wychowanie fizyczne 4 f - Adamczyk W. (sg1a) |
przyroda 4 f - Matecka E. (9) |
|||
3 | 09:45-10:30 | przyroda 4 f - Matecka E. (10) |
język angielski 4 f - Orleańska I. (025) |
matematyka 4 f - Mickiewicz D. (5) |
||
4 | 10:50-11:35 | język polski 4 f - Kowalik B. (12) |
język polski 4 f - Kowalik B. (208) |
język polski 4 f - Kowalik B. (3) |
wychowanie fizyczne 4 f - Adamczyk W. (sg2a) |
|
5 | 11:45-12:30 | wychowanie fizyczne 4 f - Adamczyk W. (sg1a) |
religia 4 f rel. - Piechnik Z. (036) |
plastyka 4 f - Paluszak-Duda J. (208) |
matematyka 4 f - Mickiewicz D. (5) |
muzyka 4 f - Postaremczak F. (hol) |
6 | 12:40-13:25 | historia 4 f - Pilarczyk - Urbaniak W. (101) |
technika 4 f - Paluszak-Duda J. (208) |
język angielski 4 f - Orleańska I. (025) |
język angielski 4 f - Orleańska I. (035) |
|
7 | 13:45-14:30 | matematyka 4 f - Mickiewicz D. (4) |
techniki szybkiego zapamiętywania 4 f tuz - Janas I. (12) |
język polski 4 f - Kowalik B. (9) |
religia 4 f rel. - Piechnik Z. (9) |
|
8 | 14:40-15:25 | zajęcia z wychowawcą 4 f - Mickiewicz D. (4) |
informatyka 4 f - Galas K. (109) |
język polski 4 f - Kowalik B. (108) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | |||||
2 | 08:50-09:35 | język angielski 4 g - Sobala E. (208) |
zajęcia z wychowawcą 4 g - Sobala E. (12) |
|||
3 | 09:45-10:30 | język polski 4 g - Kowalik B. (12) |
matematyka 4 g - Mickiewicz D. (5) |
wychowanie do życia w rodzinie 4 g wdzr - Grochowska E. (bib.) |
plastyka 4 g - Paluszak-Duda J. (208) |
|
4 | 10:50-11:35 | matematyka 4 g - Mickiewicz D. (101) |
przyroda 4 g - Brzezińska K. (11) |
wychowanie fizyczne 4 g - Grabowska K. (sg1b) |
technika 4 g - Paluszak-Duda J. (208) |
wychowanie fizyczne 4 g - Grabowska K. (sg2b) |
5 | 11:45-12:30 | język angielski 4 g - Sobala E. (025) |
język polski 4 g - Kowalik B. (11) |
przyroda 4 g - Brzezińska K. (11) |
wychowanie fizyczne 4 g - Grabowska K. (209) |
matematyka 4 g - Mickiewicz D. (4) |
6 | 12:40-13:25 | wychowanie fizyczne 4 g - Grabowska K. (sg1b) |
matematyka 4 g - Mickiewicz D. (4) |
historia 4 g - Pilarczyk - Urbaniak W. (208) |
język angielski 4 g - Sobala E. (9) |
|
7 | 13:45-14:30 | informatyka 4 g - Galas K. (109) |
język polski 4 g - Kowalik B. (9) |
muzyka 4 g - Postaremczak F. (12) |
język polski 4 g - Kowalik B. (108) |
|
8 | 14:40-15:25 | religia 4 g rel. - Piechnik Z. (12) |
religia 4 g rel. - Piechnik Z. (9) |
język polski 4 g - Kowalik B. (9) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 5 a - Jarzina E. (110) |
język polski 5 a - Mikołajczak A. (3) |
historia 5 a - Tomaszczyk A. (102) |
||
2 | 08:50-09:35 | muzyka 5 a - Postaremczak F. (12) |
religia 5 a rel. - Podgórna J. (035) |
matematyka 5 a - Jarzina E. (110) |
||
3 | 09:45-10:30 | język angielski 5 a an_p - Mazurek K. (035) język angielski 5 a an_z - Szajek A. (208) |
religia 5 a rel. - Podgórna J. (036) |
język angielski 5 a an_p - Mazurek K. (021) język angielski 5 a an_z - Szajek A. (105) |
geografia 5 a - Matecka E. (10) |
|
4 | 10:50-11:35 | matematyka 5 a - Jarzina E. (110) |
wychowanie fizyczne 5 ab ch - Dubel A. (209) wychowanie fizyczne 5 ab dz - Szmyt G. (boisko) |
matematyka 5 a - Jarzina E. (110) |
wychowanie fizyczne 5 ab ch - Dubel A. (sg1a) wychowanie fizyczne 5 ab dz - Szmyt G. (209) |
język polski 5 a - Mikołajczak A. (3) |
5 | 11:45-12:30 | historia 5 a - Tomaszczyk A. (110) |
język polski 5 a - Mikołajczak A. (3) |
język polski 5 a - Mikołajczak A. (3) |
biologia 5 a - Piasecka M. (104) |
plastyka 5 a - Pierzchalska M. (025) |
6 | 12:40-13:25 | język angielski 5 a an_p - Mazurek K. (210) język angielski 5 a an_z - Szajek A. (105) |
wychowanie do życia w rodzinie 5 a wdzr - Grochowska E. (202) |
wychowanie fizyczne 5 ab ch - Dubel A. (sg1b) wychowanie fizyczne 5 ab dz - Szmyt G. (sg2a) |
matematyka 5 a - Jarzina E. (110) |
wychowanie fizyczne 5 ab ch - Dubel A. (209) wychowanie fizyczne 5 ab dz - Szmyt G. (sg2b) |
7 | 13:45-14:30 | język polski 5 a - Mikołajczak A. (3) |
technika 5 a - Paluszak-Duda J. (208) |
|||
8 | 14:40-15:25 | informatyka 5 a - Gągało A. (109) |
zajęcia z wychowawcą 5 a - Mikołajczak A. (3) |
|||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 5 b - Jarzina E. (110) |
||||
2 | 08:50-09:35 | matematyka 5 b - Jarzina E. (110) |
muzyka 5 b - Postaremczak F. (12) |
język polski 5 b - Mikołajczak A. (3) |
geografia 5 b - Matecka E. (10) |
|
3 | 09:45-10:30 | religia 5 b rel. - Podgórna J. (hol) |
wychowanie do życia w rodzinie 5 b wdzr - Grochowska E. (bib.) |
matematyka 5 b - Jarzina E. (110) |
religia 5 b rel. - Podgórna J. (035) |
język angielski 5 bc an_p - Orleańska I. (035) język angielski 5 bc an_z - Szajek A. (9) |
4 | 10:50-11:35 | informatyka 5 b - Gągało A. (109) |
wychowanie fizyczne 5 ab ch - Dubel A. (209) wychowanie fizyczne 5 ab dz - Szmyt G. (boisko) |
język angielski 5 bc an_p - Orleańska I. (035) język angielski 5 bc an_z - Szajek A. (hol) |
wychowanie fizyczne 5 ab ch - Dubel A. (sg1a) wychowanie fizyczne 5 ab dz - Szmyt G. (209) |
plastyka 5 b - Pierzchalska M. (025) |
5 | 11:45-12:30 | technika 5 b - Paluszak-Duda J. (208) |
matematyka 5 b - Jarzina E. (110) |
biologia 5 b - Piasecka M. (9) |
zajęcia z wychowawcą 5 b - Dubel A. (025) |
matematyka 5 b - Jarzina E. (110) |
6 | 12:40-13:25 | język polski 5 b - Mikołajczak A. (3) |
język angielski 5 bc an_p - Orleańska I. (035) język angielski 5 bc an_z - Szajek A. (5) |
wychowanie fizyczne 5 ab ch - Dubel A. (sg1b) wychowanie fizyczne 5 ab dz - Szmyt G. (sg2a) |
historia 5 b - Tomaszczyk A. (3) |
wychowanie fizyczne 5 ab ch - Dubel A. (209) wychowanie fizyczne 5 ab dz - Szmyt G. (sg2b) |
7 | 13:45-14:30 | historia 5 b - Tomaszczyk A. (111) |
język polski 5 b - Mikołajczak A. (3) |
język polski 5 b - Mikołajczak A. (3) |
język polski 5 b - Mikołajczak A. (3) |
|
8 | 14:40-15:25 | |||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 5 c - Draszkiewicz I. (5) |
||||
2 | 08:50-09:35 | wychowanie fizyczne 5 ce ch - Szymanek G. (209) wychowanie fizyczne 5 ce dz - Barańska K. (sg2a) |
matematyka 5 c - Draszkiewicz I. (5) |
religia 5 c rel. - Podgórna J. (5) |
||
3 | 09:45-10:30 | język polski 5 c - Mikołajczak A. (9) |
język polski 5 c - Mikołajczak A. (208) |
historia 5 c - Tomaszczyk A. (102) |
język angielski 5 bc an_p - Orleańska I. (035) język angielski 5 bc an_z - Szajek A. (9) |
|
4 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 5 ce ch - Szymanek G. (sg2a) wychowanie fizyczne 5 ce dz - Barańska K. (sg1b) |
matematyka 5 c - Draszkiewicz I. (5) |
język angielski 5 bc an_p - Orleańska I. (035) język angielski 5 bc an_z - Szajek A. (hol) |
wychowanie fizyczne 5 ce ch - Szymanek G. (sg2a) wychowanie fizyczne 5 ce dz - Barańska K. (sg2b) |
geografia 5 c - Matecka E. (10) |
5 | 11:45-12:30 | matematyka 5 c - Draszkiewicz I. (5) |
wychowanie fizyczne 5 ce ch - Szymanek G. (sg2a) wychowanie fizyczne 5 ce dz - Barańska K. (sg1b) |
matematyka 5 c - Draszkiewicz I. (5) |
język polski 5 c - Mikołajczak A. (3) |
język polski 5 c - Mikołajczak A. (3) |
6 | 12:40-13:25 | biologia 5 c - Piasecka M. (11) |
język angielski 5 bc an_p - Orleańska I. (035) język angielski 5 bc an_z - Szajek A. (5) |
religia 5 c rel. - Podgórna J. (hol) |
muzyka 5 c - Postaremczak F. (hol) |
informatyka 5 c - Gągało A. (109) |
7 | 13:45-14:30 | technika 5 c - Paluszak-Duda J. (208) |
zajęcia z wychowawcą 5 c - Barańska K. (11) |
|||
8 | 14:40-15:25 | język polski 5 c - Mikołajczak A. (3) |
plastyka 5 c - Kasprowicz M. (025) |
|||
9 | 15:30-16:15 | historia 5 c - Tomaszczyk A. (102) |
||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 5 d an_p - Mazurek K. (036) język angielski 5 d an_z - Orleańska I. (035) |
plastyka 5 d - Kasprowicz M. (208) |
wychowanie fizyczne 5 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 5 d tr_dz - Milewski P. (sg1a) |
|
2 | 08:50-09:35 | religia 5 d rel. - Podgórna J. (5) |
matematyka 5 d - Moch U. (109) |
wychowanie fizyczne 5 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 5 d ch - Dubel A. (sg2a) wychowanie fizyczne 5 d dz - Szmyt G. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 5 d tr_dz - Milewski P. (sg1a) |
3 | 09:45-10:30 | historia 5 d - Tomaszczyk A. (102) |
wychowanie fizyczne 5 d ch - Dubel A. (sg2b) wychowanie fizyczne 5 d dz - Szmyt G. (boisko) |
matematyka 5 d - Moch U. (4) |
matematyka 5 d - Moch U. (4) |
matematyka 5 d - Moch U. (109) |
4 | 10:50-11:35 | muzyka 5 d - Postaremczak F. (hol) |
język polski 5 d - Ziółkowska J. (9) |
zajęcia z wychowawcą 5 d - Tomaszczyk A. (bib.) |
biologia 5 d - Piasecka M. (10) |
język polski 5 d - Ziółkowska J. (103) |
5 | 11:45-12:30 | język polski 5 d - Ziółkowska J. (103) |
język angielski 5 d an_p - Mazurek K. (105) język angielski 5 d an_z - Orleańska I. (021) |
wychowanie fizyczne 5 d ch - Dubel A. (sg1b) wychowanie fizyczne 5 d dz - Szmyt G. (sg2a) |
język angielski 5 d an_p - Mazurek K. (035) język angielski 5 d an_z - Orleańska I. (021) |
wychowanie fizyczne 5 d ch - Dubel A. (sg1b) wychowanie fizyczne 5 d dz - Szmyt G. (209) |
6 | 12:40-13:25 | matematyka 5 d - Moch U. (4) |
historia 5 d - Tomaszczyk A. (102) |
geografia 5 d - Matecka E. (11) |
język polski 5 d - Ziółkowska J. (108) |
religia 5 d rel. - Podgórna J. (5) |
7 | 13:45-14:30 | wychowanie do życia w rodzinie 5 d wdzr - Grochowska E. (110) |
informatyka 5 d dz - Galas K. (109) |
język polski 5 d - Ziółkowska J. (103) |
informatyka 5 d ch - Galas K. (111) |
technika 5 d - Paluszak-Duda J. (208) |
8 | 14:40-15:25 | wychowanie fizyczne 5 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 5 d tr_dz - Milewski P. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 5 d tr_dz - Milewski P. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 5 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg1a) |
|
9 | 15:30-16:15 | wychowanie fizyczne 5 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 5 d tr_dz - Milewski P. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 5 d tr_dz - Milewski P. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 5 d tr_ch - Draszkiewicz J. (sg1a) |
|
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | plastyka 5 e - Kasprowicz M. (208) |
religia 5 e rel. - Podgórna J. (208) |
|||
2 | 08:50-09:35 | wychowanie do życia w rodzinie 5 e wdzr - Grochowska E. (111) |
wychowanie fizyczne 5 ce ch - Szymanek G. (209) wychowanie fizyczne 5 ce dz - Barańska K. (sg2a) |
język polski 5 e - Cielewicz L. (208) |
||
3 | 09:45-10:30 | matematyka 5 e - Galas K. (109) |
matematyka 5 e - Galas K. (111) |
język polski 5 e - Cielewicz L. (103) |
matematyka 5 e - Galas K. (109) |
zajęcia z wychowawcą 5 e - Cielewicz L. (036) |
4 | 10:50-11:35 | wychowanie fizyczne 5 ce ch - Szymanek G. (sg2a) wychowanie fizyczne 5 ce dz - Barańska K. (sg1b) |
religia 5 e rel. - Podgórna J. (101) |
biologia 5 e - Piasecka M. (9) |
wychowanie fizyczne 5 ce ch - Szymanek G. (sg2a) wychowanie fizyczne 5 ce dz - Barańska K. (sg2b) |
historia 5 e - Tomaszczyk A. (102) |
5 | 11:45-12:30 | język angielski 5 ef an_p - Szajek A. (035) język angielski 5 ef an_z - Nowak M. (036) |
wychowanie fizyczne 5 ce ch - Szymanek G. (sg2a) wychowanie fizyczne 5 ce dz - Barańska K. (sg1b) |
język angielski 5 ef an_p - Szajek A. (035) język angielski 5 ef an_z - Nowak M. (036) |
język angielski 5 ef an_p - Szajek A. (9) język angielski 5 ef an_z - Nowak M. (12) |
geografia 5 e - Matecka E. (12) |
6 | 12:40-13:25 | język polski 5 e - Cielewicz L. (9) |
język polski 5 e - Cielewicz L. (108) |
matematyka 5 e - Galas K. (101) |
język polski 5 e - Cielewicz L. (103) |
matematyka 5 e - Galas K. (110) |
7 | 13:45-14:30 | muzyka 5 e - Postaremczak F. (hol) |
historia 5 e - Tomaszczyk A. (102) |
informatyka 5 e - Galas K. (109) |
||
8 | 14:40-15:25 | technika 5 e - Paluszak-Duda J. (208) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 5 f - Szmyt G. (sg2a) |
zajęcia z wychowawcą 5 f - Szmyt G. (9) |
|||
2 | 08:50-09:35 | język polski 5 f - Cielewicz L. (103) |
matematyka 5 f - Galas K. (111) |
język polski 5 f - Cielewicz L. (103) |
||
3 | 09:45-10:30 | język polski 5 f - Cielewicz L. (103) |
muzyka 5 f - Postaremczak F. (hol) |
wychowanie fizyczne 5 f - Szmyt G. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 5 f - Szmyt G. (209) |
|
4 | 10:50-11:35 | matematyka 5 f - Galas K. (10) |
język polski 5 f - Cielewicz L. (208) |
historia 5 f - Tomaszczyk A. (102) |
wychowanie fizyczne 5 f - Szmyt G. (209) |
|
5 | 11:45-12:30 | język angielski 5 ef an_p - Szajek A. (035) język angielski 5 ef an_z - Nowak M. (036) |
matematyka 5 f - Galas K. (111) |
język angielski 5 ef an_p - Szajek A. (035) język angielski 5 ef an_z - Nowak M. (036) |
język angielski 5 ef an_p - Szajek A. (9) język angielski 5 ef an_z - Nowak M. (12) |
religia 5 f rel. - Podgórna J. (035) |
6 | 12:40-13:25 | geografia 5 f - Matecka E. (10) |
technika 5 f - Paluszak-Duda J. (208) |
historia 5 f - Tomaszczyk A. (102) |
matematyka 5 f - Galas K. (101) |
język polski 5 f - Cielewicz L. (10) |
7 | 13:45-14:30 | religia 5 f rel. - Podgórna J. (9) |
plastyka 5 f - Kasprowicz M. (025) |
matematyka 5 f - Galas K. (110) |
||
8 | 14:40-15:25 | biologia 5 f - Piasecka M. (104) |
informatyka 5 f - Galas K. (109) |
|||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 6 ab dz - Szmyt G. (sg2b) |
matematyka 6 a - Jarzina E. (110) |
przyroda 6 a - Brzezińska K. (11) |
||
2 | 08:50-09:35 | wychowanie fizyczne 6 ab ch - Szymanek G. (sg2a) |
matematyka 6 a - Jarzina E. (110) |
plastyka 6 a - Kasprowicz M. (208) |
przyroda 6 a - Brzezińska K. (11) |
historia i społeczeństwo 6 a - Tomaszczyk A. (102) |
3 | 09:45-10:30 | matematyka 6 a - Jarzina E. (110) |
muzyka 6 a - Postaremczak F. (12) |
język angielski 6 ab an_p - Szajek A. (10) język angielski 6 ab an_z - Sobala E. (035) |
język polski 6 a - Kurek M. (111) |
matematyka 6 a - Jarzina E. (110) |
4 | 10:50-11:35 | historia i społeczeństwo 6 a - Tomaszczyk A. (102) |
język angielski 6 ab an_p - Szajek A. (036) język angielski 6 ab an_z - Sobala E. (10) |
wychowanie fizyczne 6 ab ch - Szymanek G. (sg2b) wychowanie fizyczne 6 ab dz - Szmyt G. (sg2a) |
matematyka 6 a - Jarzina E. (110) |
zajęcia komputerowe 6 a - Gągało A. (109) |
5 | 11:45-12:30 | przyroda 6 a - Brzezińska K. (11) |
religia 6 a rel. - Cejba D. (bib.) |
język polski 6 a - Kurek M. (111) |
zajęcia z wychowawcą 6 a - Jarzina E. (110) |
język angielski 6 ab an_p - Szajek A. (9) język angielski 6 ab an_z - Sobala E. (5) |
6 | 12:40-13:25 | język polski 6 a - Kurek M. (103) |
język polski 6 a - Kurek M. (111) |
zajęcia komputerowe 6 a - Gągało A. (109) |
wychowanie fizyczne 6 ab ch - Szymanek G. (sg1b) wychowanie fizyczne 6 ab dz - Szmyt G. (209) |
język polski 6 a - Kurek M. (111) |
7 | 13:45-14:30 | język polski 6 a - Kurek M. (103) |
religia 6 a rel. - Cejba D. (10) |
wychowanie fizyczne 6 ab ch - Szymanek G. (209) wychowanie fizyczne 6 ab dz - Szmyt G. (sg1b) |
||
8 | 14:40-15:25 | wychowanie do życia w rodzinie 6 a wdzr - Grochowska E. (110) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 6 ab dz - Szmyt G. (sg2b) |
przyroda 6 b - Brzezińska K. (11) |
przyroda 6 b - Brzezińska K. (11) |
||
2 | 08:50-09:35 | wychowanie fizyczne 6 ab ch - Szymanek G. (sg2a) |
przyroda 6 b - Brzezińska K. (11) |
matematyka 6 b - Jarzina E. (110) |
zajęcia komputerowe 6 b - Gągało A. (109) |
zajęcia komputerowe 6 b - Gągało A. (109) |
3 | 09:45-10:30 | zajęcia z wychowawcą 6 b - Szajek A. (bib.) |
matematyka 6 b - Jarzina E. (110) |
język angielski 6 ab an_p - Szajek A. (10) język angielski 6 ab an_z - Sobala E. (035) |
matematyka 6 b - Jarzina E. (110) |
historia i społeczeństwo 6 b - Tomaszczyk A. (102) |
4 | 10:50-11:35 | język polski 6 b - Mikołajczak A. (3) |
język angielski 6 ab an_p - Szajek A. (036) język angielski 6 ab an_z - Sobala E. (10) |
wychowanie fizyczne 6 ab ch - Szymanek G. (sg2b) wychowanie fizyczne 6 ab dz - Szmyt G. (sg2a) |
język polski 6 b - Mikołajczak A. (3) |
matematyka 6 b - Jarzina E. (110) |
5 | 11:45-12:30 | język polski 6 b - Mikołajczak A. (3) |
historia i społeczeństwo 6 b - Tomaszczyk A. (025) |
plastyka 6 b - Kasprowicz M. (025) |
religia 6 b rel. - Cejba D. (11) |
język angielski 6 ab an_p - Szajek A. (9) język angielski 6 ab an_z - Sobala E. (5) |
6 | 12:40-13:25 | matematyka 6 b - Jarzina E. (110) |
język polski 6 b - Mikołajczak A. (3) |
język polski 6 b - Mikołajczak A. (110) |
wychowanie fizyczne 6 ab ch - Szymanek G. (sg1b) wychowanie fizyczne 6 ab dz - Szmyt G. (209) |
język polski 6 b - Mikołajczak A. (3) |
7 | 13:45-14:30 | religia 6 b rel. - Cejba D. (10) |
wychowanie fizyczne 6 ab ch - Szymanek G. (209) wychowanie fizyczne 6 ab dz - Szmyt G. (sg1b) |
|||
8 | 14:40-15:25 | muzyka 6 b - Postaremczak F. (12) |
||||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 6 c ch - Szymanek G. (sg2a) |
matematyka 6 c - Chuda K. (101) |
|||
2 | 08:50-09:35 | język angielski 6 c an_p - Mazurek K. (036) język angielski 6 c an_z - Jastrzębska M. (105) |
wychowanie fizyczne 6 cd dz - Szmyt G. (sg2b) |
matematyka 6 c - Chuda K. (101) |
historia i społeczeństwo 6 c - Tomaszczyk A. (102) |
|
3 | 09:45-10:30 | język polski 6 c - Ziółkowska J. (108) |
przyroda 6 c - Brzezińska K. (11) |
wychowanie fizyczne 6 cd dz - Szmyt G. (sg2a) wychowanie fizyczne 6 c ch - Szymanek G. (sg1a) |
zajęcia z wychowawcą 6 c - Chuda K. (101) |
plastyka 6 c - Kasprowicz M. (025) |
4 | 10:50-11:35 | język polski 6 c - Ziółkowska J. (108) |
zajęcia komputerowe 6 c - Gągało A. (109) |
język angielski 6 c an_p - Mazurek K. (021) język angielski 6 c an_z - Jastrzębska M. (105) |
przyroda 6 c - Brzezińska K. (11) |
przyroda 6 c - Brzezińska K. (11) |
5 | 11:45-12:30 | matematyka 6 c - Chuda K. (4) |
matematyka 6 c - Chuda K. (102) |
religia 6 c rel. - Cejba D. (hol) |
wychowanie fizyczne 6 cd dz - Szmyt G. (sg2b) wychowanie fizyczne 6 c ch - Szymanek G. (sg2a) |
matematyka 6 c - Chuda K. (101) |
6 | 12:40-13:25 | historia i społeczeństwo 6 c - Tomaszczyk A. (025) |
język polski 6 c - Ziółkowska J. (103) |
język polski 6 c - Ziółkowska J. (103) |
język angielski 6 c an_p - Mazurek K. (021) język angielski 6 c an_z - Jastrzębska M. (105) |
język polski 6 c - Ziółkowska J. (103) |
7 | 13:45-14:30 | muzyka 6 c - Postaremczak F. (12) |
wychowanie do życia w rodzinie 6 c wdzr - Grochowska E. (102) |
język polski 6 c - Ziółkowska J. (108) |
zajęcia komputerowe 6 c - Gągało A. (109) |
|
8 | 14:40-15:25 | religia 6 c rel. - Cejba D. (5) |
wychowanie fizyczne 6 cd dz - Szmyt G. (sg1b) wychowanie fizyczne 6 c ch - Szymanek G. (sg2b) |
|||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | wychowanie fizyczne 6 d ch - Draszkiewicz T. (sg2a) |
zajęcia komputerowe 6 d dz - Gągało A. (109) |
|||
2 | 08:50-09:35 | język polski 6 d - Ziółkowska J. (108) |
wychowanie fizyczne 6 cd dz - Szmyt G. (sg2b) wychowanie fizyczne 6 d ch - Draszkiewicz T. (sg2a) |
matematyka 6 d - Moch U. (4) |
matematyka 6 d - Moch U. (4) |
język polski 6 d - Ziółkowska J. (103) |
3 | 09:45-10:30 | matematyka 6 d - Moch U. (4) |
matematyka 6 d - Moch U. (4) |
wychowanie fizyczne 6 cd dz - Szmyt G. (sg2a) zajęcia komputerowe 6 d ch - Gągało A. (111) |
przyroda 6 d - Brzezińska K. (11) |
język polski 6 d - Ziółkowska J. (103) |
4 | 10:50-11:35 | matematyka 6 d - Moch U. (4) |
historia i społeczeństwo 6 d - Kasprowicz M. (102) |
historia i społeczeństwo 6 d - Kasprowicz M. (102) |
język polski 6 d - Ziółkowska J. (108) |
język angielski 6 d an_p - Sobala E. (5) język angielski 6 d an_z - Szajek A. (9) |
5 | 11:45-12:30 | muzyka 6 d - Postaremczak F. (hol) |
język angielski 6 d an_p - Szajek A. (205) język angielski 6 d an_p - Sobala E. (035) |
język polski 6 d - Ziółkowska J. (103) |
wychowanie fizyczne 6 cd dz - Szmyt G. (sg2b) zajęcia komputerowe 6 d ch - Gągało A. (111) |
wychowanie fizyczne 6 d ch - Draszkiewicz T. (sg1a) zajęcia komputerowe 6 d dz - Gągało A. (109) |
6 | 12:40-13:25 | religia 6 d rel. - Cejba D. (035) |
przyroda 6 d - Brzezińska K. (11) |
plastyka 6 d - Kasprowicz M. (025) |
zajęcia z wychowawcą 6 d - Kasprowicz M. (102) |
przyroda 6 d - Brzezińska K. (11) |
7 | 13:45-14:30 | język angielski 6 d an_p - Sobala E. (025) język angielski 6 d an_z - Szajek A. (105) |
język polski 6 d - Ziółkowska J. (103) |
wychowanie fizyczne 6 d ch - Draszkiewicz T. (sg1b) wychowanie fizyczne 6 d tr_dz - Szymanek G. (sg2b) |
religia 6 d rel. - Cejba D. (025) |
|
8 | 14:40-15:25 | wychowanie fizyczne 6 d tr_dz - Szymanek G. (sg2b) |
wychowanie fizyczne 6 d tr_dz - Szymanek G. (sg1b) |
wychowanie fizyczne 6 cd dz - Szmyt G. (sg1b) |
||
9 | 15:30-16:15 | wychowanie fizyczne 6 d tr_ch - Dubel A. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 6 d tr_dz - Szymanek G. (sg2b) |
wychowanie fizyczne 6 d tr_ch - Dubel A. (sg1b) |
wychowanie fizyczne 6 d tr_dz - Szymanek G. (sg2a) |
|
10 | 16:20-17:05 | wychowanie fizyczne 6 d tr_ch - Dubel A. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 6 d tr_ch - Dubel A. (sg1b) |
wychowanie fizyczne 6 d tr_ch - Dubel A. (sg1b) wychowanie fizyczne 6 d tr_dz - Szymanek G. (sg2a) |
||
11 | 17:10-17:55 | wychowanie fizyczne 6 d tr_ch - Dubel A. (sg1b) |
||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 7 ab an_p - Mazurek K. (103) język angielski 7 ab an_z - Nowak M. (5) |
fizyka 7 a - Świgoń M. (104) |
język angielski 7 ab an_p - Mazurek K. (4) język angielski 7 ab an_z - Nowak M. (9) |
||
2 | 08:50-09:35 | matematyka 7 a - Mickiewicz D. (4) |
geografia 7 a - Żyto A. (10) |
język niemiecki 7 a - Warzybok M. (110) |
język niemiecki 7 a - Warzybok M. (025) |
|
3 | 09:45-10:30 | język angielski 7 ab an_p - Mazurek K. (035) język angielski 7 ab an_z - Nowak M. (036) |
fizyka 7 a - Świgoń M. (104) |
biologia 7 a - Brzezińska K. (11) |
chemia 7 a - Świgoń M. (104) |
biologia 7 a - Brzezińska K. (11) |
4 | 10:50-11:35 | język polski 7 a - Cielewicz L. (103) |
język polski 7 a - Cielewicz L. (12) |
matematyka 7 a - Mickiewicz D. (101) |
geografia 7 a - Żyto A. (12) |
matematyka 7 a - Mickiewicz D. (4) |
5 | 11:45-12:30 | religia 7 a rel. - Cejba D. (s.zab.) |
język polski 7 a - Cielewicz L. (12) |
język polski 7 a - Cielewicz L. (102) |
historia 7 a - Pilarczyk - Urbaniak W. (208) |
język polski 7 a - Cielewicz L. (103) |
6 | 12:40-13:25 | plastyka 7 a - Pierzchalska M. (208) |
muzyka 7 a - Postaremczak F. (12) |
chemia 7 a - Świgoń M. (104) |
matematyka 7 a - Mickiewicz D. (5) |
|
7 | 13:45-14:30 | historia 7 a - Pilarczyk - Urbaniak W. (5) |
wychowanie fizyczne 7 ab ch - Milewski P. (sg1b) wychowanie fizyczne 7 ab dz - Barańska K. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 7 ab ch - Milewski P. (sg2a) wychowanie fizyczne 7 ab dz - Barańska K. (sg1a) |
informatyka 7 a - Gągało A. (109) |
|
8 | 14:40-15:25 | wychowanie fizyczne 7 ab ch - Milewski P. (sg2b) wychowanie fizyczne 7 ab dz - Barańska K. (sg1b) |
religia 7 a rel. - Cejba D. (10) |
zajęcia z wychowawcą 7 a - Świgoń M. (104) |
wychowanie fizyczne 7 ab ch - Milewski P. (sg2b) wychowanie fizyczne 7 ab dz - Barańska K. (sg2a) |
|
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 7 b - Dropinska-Pawlicka A. (101) |
język angielski 7 bd an_j2 - Sobala E. (9) |
język angielski 7 ab an_p - Mazurek K. (103) język angielski 7 ab an_z - Nowak M. (5) język angielski 7 bd an_j2 - Sobala E. (3) |
język angielski 7 bd an_j2 - Sobala E. (103) |
język angielski 7 ab an_p - Mazurek K. (4) język angielski 7 ab an_z - Nowak M. (9) język angielski 7 bd an_j2 - Sobala E. (5) |
2 | 08:50-09:35 | chemia 7 b - Piasecka M. (104) |
język polski 7 b - Cielewicz L. (103) |
biologia 7 b - Brzezińska K. (11) |
fizyka 7 b - Świgoń M. (104) |
historia 7 b - Kasprowicz M. (104) |
3 | 09:45-10:30 | język angielski 7 ab an_p - Mazurek K. (035) język angielski 7 ab an_z - Nowak M. (036) język angielski 7 bd an_j2 - Sobala E. (207) |
matematyka 7 b - Chuda K. (101) |
chemia 7 b - Piasecka M. (104) |
język polski 7 b - Cielewicz L. (103) |
matematyka 7 b - Chuda K. (101) |
4 | 10:50-11:35 | język niemiecki 7 b - Warzybok M. (025) |
fizyka 7 b - Świgoń M. (104) |
matematyka 7 b - Chuda K. (103) |
język polski 7 b - Cielewicz L. (103) |
język polski 7 b - Cielewicz L. (111) |
5 | 11:45-12:30 | język polski 7 b - Cielewicz L. (12) |
muzyka 7 b - Postaremczak F. (hol) |
język niemiecki 7 b - Warzybok M. (bib.) |
geografia 7 b - Żyto A. (10) |
biologia 7 b - Brzezińska K. (11) |
6 | 12:40-13:25 | historia 7 b - Kasprowicz M. (102) |
religia 7 b rel. - Cejba D. (bib.) |
geografia 7 b - Żyto A. (12) |
informatyka 7 b - Gągało A. (109) informatyka 7 b - Gągało A. (109) |
religia 7 b rel. - Cejba D. (025) |
7 | 13:45-14:30 | plastyka 7 b - Pierzchalska M. (208) |
wychowanie fizyczne 7 ab ch - Milewski P. (sg1b) wychowanie fizyczne 7 ab dz - Barańska K. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 7 ab ch - Milewski P. (sg2a) wychowanie fizyczne 7 ab dz - Barańska K. (sg1a) |
zajęcia z wychowawcą 7 b - Piasecka M. (103) |
|
8 | 14:40-15:25 | wychowanie fizyczne 7 ab ch - Milewski P. (sg2b) wychowanie fizyczne 7 ab dz - Barańska K. (sg1b) |
wychowanie do życia w rodzinie 7 b wdzr - Grochowska E. (102) |
wychowanie fizyczne 7 ab ch - Milewski P. (sg2b) wychowanie fizyczne 7 ab dz - Barańska K. (sg2a) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | chemia 7 c - Piasecka M. (104) |
fizyka 7 c - Świgoń M. (104) |
matematyka 7 c - Chuda K. (101) |
język polski 7 c - Maćkowiak A. (108) |
matematyka 7 c - Chuda K. (101) |
2 | 08:50-09:35 | religia 7 c rel. - Cejba D. (10) |
historia 7 c - Kasprowicz M. (102) |
chemia 7 c - Piasecka M. (104) |
geografia 7 c - Żyto A. (10) |
biologia 7 c - Brzezińska K. (11) |
3 | 09:45-10:30 | matematyka 7 c - Dropinska-Pawlicka A. (101) |
język angielski 7 c an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 7 c an_j2 - Sobala E. (036) |
geografia 7 c - Żyto A. (12) |
zajęcia z wychowawcą 7 c - Warzybok M. (025) |
język angielski 7 c an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 7 c an_j2 - Sobala E. (021) |
4 | 10:50-11:35 | język angielski 7 c an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 7 c an_j2 - Sobala E. (021) |
wychowanie fizyczne 7 cd dz - Barańska K. (sg1b) wychowanie fizyczne 7 c ch - Draszkiewicz T. (sg2a) |
biologia 7 c - Brzezińska K. (11) |
język angielski 7 c an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 7 c an_j2 - Sobala E. (021) |
język polski 7 c - Maćkowiak A. (108) |
5 | 11:45-12:30 | historia 7 c - Kasprowicz M. (102) |
informatyka 7 c inf_j1 - Gągało A. (109) język niemiecki 7 c niem_j2 - Warzybok M. (208) |
język angielski 7 c an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 7 c an_j2 - Sobala E. (021) |
wychowanie fizyczne 7 cd dz - Barańska K. (boisko) wychowanie fizyczne 7 c ch - Draszkiewicz T. (sg1b) |
religia 7 c rel. - Cejba D. (s.zab.) |
6 | 12:40-13:25 | informatyka 7 c inf_j2 - Gągało A. (111) język niemiecki 7 c niem_j1 - Warzybok M. (021) |
matematyka 7 c - Chuda K. (101) |
wychowanie fizyczne 7 cd dz - Barańska K. (sg1a) wychowanie fizyczne 7 c ch - Draszkiewicz T. (209) |
fizyka 7 c - Świgoń M. (12) |
wychowanie fizyczne 7 cd dz - Barańska K. (sg1b) wychowanie fizyczne 7 c ch - Draszkiewicz T. (sg2a) |
7 | 13:45-14:30 | język niemiecki 7 c niem_j2 - Warzybok M. (9) |
język polski 7 c - Maćkowiak A. (108) |
język polski 7 c - Maćkowiak A. (108) |
język niemiecki 7 c niem_j1 - Warzybok M. (110) |
muzyka 7 c - Postaremczak F. (12) |
8 | 14:40-15:25 | język polski 7 c - Maćkowiak A. (108) |
plastyka 7 c - Pierzchalska M. (025) |
|||
9 | 15:30-16:15 | wychowanie do życia w rodzinie 7 c wdzr - Grochowska E. (110) |
||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język niemiecki 7 d niem_2 - Warzybok M. (9) |
język angielski 7 bd an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 7 bd an_j2 - Sobala E. (9) |
język angielski 7 bd an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 7 bd an_j2 - Sobala E. (3) język angielski 7 d an_z - Orleańska I. (021) |
język angielski 7 bd an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 7 bd an_j2 - Sobala E. (103) |
język angielski 7 bd an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 7 bd an_j2 - Sobala E. (5) język angielski 7 d an_z - Orleańska I. (021) |
2 | 08:50-09:35 | matematyka 7 d - Dropinska-Pawlicka A. (101) |
fizyka 7 d - Świgoń M. (104) |
informatyka 7 d inf_1 - Gągało A. (109) język niemiecki 7 d niem_2 - Warzybok M. (036) |
język polski 7 d - Maćkowiak A. (108) |
matematyka 7 d - Chuda K. (101) |
3 | 09:45-10:30 | język angielski 7 bd an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 7 bd an_j2 - Sobala E. (207) język angielski 7 d an_z - Orleańska I. (021) |
informatyka 7 d inf_2 - Gągało A. (109) język niemiecki 7 d niem_1 - Warzybok M. (021) |
matematyka 7 d - Chuda K. (101) |
zajęcia z wychowawcą 7 d - Jastrzębska M. (9) |
język polski 7 d - Maćkowiak A. (108) |
4 | 10:50-11:35 | chemia 7 d - Piasecka M. (104) |
wychowanie fizyczne 7 cd dz - Barańska K. (sg1b) wychowanie fizyczne 7 d ch - Draszkiewicz J. (sg1a) |
geografia 7 d - Żyto A. (12) |
fizyka 7 d - Świgoń M. (104) |
chemia 7 d - Piasecka M. (104) |
5 | 11:45-12:30 | język polski 7 d - Maćkowiak A. (108) |
biologia 7 d - Ciuksza W. (10) |
język polski 7 d - Maćkowiak A. (108) |
wychowanie fizyczne 7 cd dz - Barańska K. (boisko) wychowanie fizyczne 7 d ch - Draszkiewicz J. (sg1a) |
historia 7 d - Kasprowicz M. (102) |
6 | 12:40-13:25 | język polski 7 d - Maćkowiak A. (108) |
plastyka 7 d - Pierzchalska M. (025) |
wychowanie fizyczne 7 cd dz - Barańska K. (sg1a) wychowanie fizyczne 7 d ch - Draszkiewicz J. (sg2b) |
geografia 7 d - Żyto A. (10) |
wychowanie fizyczne 7 cd dz - Barańska K. (sg1b) wychowanie fizyczne 7 d ch - Draszkiewicz J. (sg1a) |
7 | 13:45-14:30 | historia 7 d - Kasprowicz M. (102) |
matematyka 7 d - Chuda K. (101) |
biologia 7 d - Ciuksza W. (10) |
||
8 | 14:40-15:25 | religia 7 d rel. - Cejba D. (10) |
muzyka 7 d - Postaremczak F. (12) |
wychowanie fizyczne 7 d tr_ch - Draszkiewicz T. (SPSZ) |
język niemiecki 7 d niem_1 - Warzybok M. (110) |
wychowanie fizyczne 7 d tr_ch - Draszkiewicz T. (SP72) |
9 | 15:30-16:15 | wychowanie fizyczne 7 d tr_ch - Draszkiewicz T. (sg2b) wychowanie fizyczne 7 d tr_dz - Milewski P. (sg1b) |
religia 7 d rel. - Cejba D. (10) |
wychowanie fizyczne 7 d tr_ch - Draszkiewicz T. (SPSZ) |
wychowanie fizyczne 7 d tr_ch - Draszkiewicz T. (SP72) |
|
10 | 16:20-17:05 | wychowanie fizyczne 7 d tr_ch - Draszkiewicz T. (sg2b) wychowanie fizyczne 7 d tr_dz - Milewski P. (sg1b) |
wychowanie fizyczne 7 d tr_dz - Milewski P. (sg2a) |
|||
11 | 17:10-17:55 | wychowanie fizyczne 7 d tr_dz - Milewski P. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 7 d tr_dz - Milewski P. (sg1b) |
|||
12 | 18:00-18:45 | wychowanie fizyczne 7 d tr_dz - Milewski P. (sg1b) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | biologia 8 a - Brzezińska K. (11) |
religia 8 a rel. - Podgórna J. (035) |
wychowanie do życia w rodzinie 8 a wdzr - Grochowska E. (103) |
||
2 | 08:50-09:35 | język angielski 8 ab an_p - Orleańska I. (025) język angielski 8 ab an_z - Sobala E. (035) |
matematyka 8 a - Draszkiewicz I. (5) |
język angielski 8 ab an_p - Orleańska I. (025) język angielski 8 ab an_z - Sobala E. (103) |
historia 8 a - Pilarczyk - Urbaniak W. (9) |
język angielski 8 ab an_p - Orleańska I. (036) język angielski 8 ab an_z - Sobala E. (9) |
3 | 09:45-10:30 | matematyka 8 a - Draszkiewicz I. (5) |
wychowanie fizyczne 8 ab ch - Draszkiewicz T. (sg2a) wychowanie fizyczne 8 ab dz - Barańska K. (sg1b) |
język polski 8 a - Kurek M. (108) |
edukacja dla bezpieczeństwa 8 a - Barańska K. (12) |
religia 8 a rel. - Podgórna J. (5) |
4 | 10:50-11:35 | język polski 8 a - Kurek M. (111) |
język niemiecki 8 a - Warzybok M. (025) |
język niemiecki 8 a - Warzybok M. (025) |
matematyka 8 a - Draszkiewicz I. (5) |
wychowanie fizyczne 8 ab ch - Draszkiewicz T. (sg1a) wychowanie fizyczne 8 ab dz - Barańska K. (sg1b) |
5 | 11:45-12:30 | informatyka 8 a - Gągało A. (109) |
historia 8 a - Pilarczyk - Urbaniak W. (9) |
geografia 8 a - Żyto A. (12) |
język polski 8 a - Kurek M. (103) |
chemia 8 a - Piasecka M. (104) |
6 | 12:40-13:25 | fizyka 8 a - Świgoń M. (104) |
chemia 8 a - Piasecka M. (104) |
matematyka 8 a - Draszkiewicz I. (5) |
wychowanie fizyczne 8 ab ch - Draszkiewicz T. (boisko) wychowanie fizyczne 8 ab dz - Barańska K. (sg2b) |
wiedza o społeczeństwie 8 a - Pilarczyk - Urbaniak W. (4) |
7 | 13:45-14:30 | wychowanie fizyczne 8 ab ch - Draszkiewicz T. (sg1a) wychowanie fizyczne 8 ab dz - Barańska K. (sg1b) |
język polski 8 a - Kurek M. (111) |
fizyka 8 a - Świgoń M. (104) |
||
8 | 14:40-15:25 | wiedza o społeczeństwie 8 a - Pilarczyk - Urbaniak W. (102) |
język polski 8 a - Kurek M. (111) |
zajęcia z wychowawcą 8 a - Podgórna J. (5) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | religia 8 b rel. - Podgórna J. (5) |
wychowanie do życia w rodzinie 8 b wdzr - Grochowska E. (3) |
geografia 8 b - Żyto A. (10) |
język angielski 8 b an_j - Nowak M. (025) |
historia 8 b - Kasprowicz M. (104) |
2 | 08:50-09:35 | język angielski 8 ab an_p - Orleańska I. (025) język angielski 8 ab an_z - Sobala E. (035) język angielski 8 b an_j - Nowak M. (102) |
religia 8 b rel. - Podgórna J. (9) |
język angielski 8 ab an_p - Orleańska I. (025) język angielski 8 ab an_z - Sobala E. (103) język angielski 8 b an_j - Nowak M. (5) |
język polski 8 b - Kurek M. (111) |
język angielski 8 ab an_p - Orleańska I. (036) język angielski 8 ab an_z - Sobala E. (9) język angielski 8 b an_j - Nowak M. (035) |
3 | 09:45-10:30 | język niemiecki 8 b - Warzybok M. (025) |
wychowanie fizyczne 8 ab ch - Draszkiewicz T. (sg2a) wychowanie fizyczne 8 ab dz - Barańska K. (sg1b) |
wiedza o społeczeństwie 8 b - Pilarczyk - Urbaniak W. (9) |
matematyka 8 b - Draszkiewicz I. (5) |
zajęcia z wychowawcą 8 b - Kurek M. (12) |
4 | 10:50-11:35 | biologia 8 b - Brzezińska K. (11) |
język polski 8 b - Kurek M. (103) |
matematyka 8 b - Draszkiewicz I. (5) |
język niemiecki 8 b - Warzybok M. (025) |
wychowanie fizyczne 8 ab ch - Draszkiewicz T. (sg1a) wychowanie fizyczne 8 ab dz - Barańska K. (sg1b) |
5 | 11:45-12:30 | język polski 8 b - Kurek M. (111) |
matematyka 8 b - Draszkiewicz I. (5) |
fizyka 8 b - Świgoń M. (104) |
historia 8 b - Kasprowicz M. (102) |
wiedza o społeczeństwie 8 b - Pilarczyk - Urbaniak W. (036) |
6 | 12:40-13:25 | matematyka 8 b - Draszkiewicz I. (5) |
informatyka 8 b - Gągało A. (109) |
język polski 8 b - Kurek M. (111) |
wychowanie fizyczne 8 ab ch - Draszkiewicz T. (boisko) wychowanie fizyczne 8 ab dz - Barańska K. (sg2b) |
chemia 8 b - Piasecka M. (104) |
7 | 13:45-14:30 | wychowanie fizyczne 8 ab ch - Draszkiewicz T. (sg1a) wychowanie fizyczne 8 ab dz - Barańska K. (sg1b) |
chemia 8 b - Piasecka M. (104) |
język polski 8 b - Kurek M. (111) |
||
8 | 14:40-15:25 | fizyka 8 b - Świgoń M. (104) |
język angielski 8 b an_j - Nowak M. (105) |
edukacja dla bezpieczeństwa 8 b - Kownacka A. (101) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | język angielski 8 c an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 8 c an_j2 - Nowak M. (102) |
język niemiecki 8 c niem_j1 - Warzybok M. (10) |
język niemiecki 8 c niem_j2 - Warzybok M. (9) |
język niemiecki 8 c niem_j1 - Warzybok M. (12) |
język polski 8 c - Maćkowiak A. (108) |
2 | 08:50-09:35 | biologia 8 c - Brzezińska K. (11) |
matematyka 8 c - Chuda K. (101) |
wiedza o społeczeństwie 8 c - Pilarczyk - Urbaniak W. (102) |
język angielski 8 c an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 8 c an_j2 - Nowak M. (021) |
język polski 8 c - Maćkowiak A. (108) |
3 | 09:45-10:30 | chemia 8 c - Piasecka M. (104) |
religia 8 c rel. - Podgórna J. (103) |
historia 8 c - Kasprowicz M. (102) |
geografia 8 c - Żyto A. (10) |
wychowanie fizyczne 8 cd dz - Barańska K. (sg1b) informatyka 8 c ch - Gągało A. (111) |
4 | 10:50-11:35 | matematyka 8 c - Chuda K. (5) |
język angielski 8 c an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 8 c an_j2 - Nowak M. (021) |
język polski 8 c - Maćkowiak A. (108) |
matematyka 8 c - Chuda K. (101) |
wiedza o społeczeństwie 8 c - Pilarczyk - Urbaniak W. (12) |
5 | 11:45-12:30 | fizyka 8 c - Świgoń M. (104) |
chemia 8 c - Piasecka M. (104) |
wychowanie fizyczne 8 c ch - Szymanek G. (sg2b) informatyka 8 c dz - Gągało A. (109) |
język polski 8 c - Maćkowiak A. (108) |
język angielski 8 c an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 8 c an_j2 - Nowak M. (021) |
6 | 12:40-13:25 | wychowanie fizyczne 8 cd dz - Barańska K. (209) wychowanie fizyczne 8 c ch - Szymanek G. (sg2b) |
wychowanie fizyczne 8 cd dz - Barańska K. (209) wychowanie fizyczne 8 c ch - Szymanek G. (sg2b) |
język angielski 8 c an_j1 - Jastrzębska M. (105) język angielski 8 c an_j2 - Nowak M. (021) |
zajęcia z wychowawcą 8 c - Brzezińska K. (11) |
historia 8 c - Kasprowicz M. (102) |
7 | 13:45-14:30 | język polski 8 c - Maćkowiak A. (108) |
wychowanie fizyczne 8 c ch - Szymanek G. (209) |
matematyka 8 c - Chuda K. (101) |
fizyka 8 c - Świgoń M. (104) |
religia 8 c rel. - Podgórna J. (5) |
8 | 14:40-15:25 | język niemiecki 8 c niem_j2 - Warzybok M. (021) |
wychowanie fizyczne 8 cd dz - Barańska K. (sg1a) |
edukacja dla bezpieczeństwa 8 c - Kownacka A. (101) |
||
9 | 15:30-16:15 | |||||
10 | 16:20-17:05 | |||||
11 | 17:10-17:55 | |||||
12 | 18:00-18:45 |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | ||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 08:00-08:45 | matematyka 8 d - Chuda K. (101) |
chemia 8 d - Piasecka M. (104) |
geografia 8 d - Żyto A. (10) |
język niemiecki 8 d niem_2 - Warzybok M. (3) |
|
2 | 08:50-09:35 | język niemiecki 8 d niem_2 - Warzybok M. (9) |
język angielski 8 d an_j - Jastrzębska M. (105) język niemiecki 8 d niem_1 - Warzybok M. (10) |
język polski 8 d - Maćkowiak A. (108) |
matematyka 8 d - Chuda K. (101) |
wiedza o społeczeństwie 8 d - Pilarczyk - Urbaniak W. (12) |
3 | 09:45-10:30 | biologia 8 d - Brzezińska K. (11) |
historia 8 d - Kasprowicz M. (102) |
język angielski 8 d an_j - Jastrzębska M. (105) język angielski 8 d an_z - Orleańska I. (021) |
język polski 8 d - Maćkowiak A. (108) |
wychowanie fizyczne 8 cd dz - Barańska K. (sg1b) wychowanie fizyczne 8 d ch - Draszkiewicz T. (sg1a) |
4 | 10:50-11:35 | wiedza o społeczeństwie 8 d - Pilarczyk - Urbaniak W. (9) |
język polski 8 d - Maćkowiak A. (108) |
fizyka 8 d - Świgoń M. (104) |
wychowanie fizyczne 8 d ch - Draszkiewicz T. (sg1) informatyka 8 d dz - Gągało A. (109) |
język angielski 8 d an_j - Jastrzębska M. (105) język angielski 8 d an_z - Orleańska I. (021) |
5 | 11:45-12:30 | język angielski 8 d an_j - Jastrzębska M. (105) język angielski 8 d an_z - Orleańska I. (021) |
język polski 8 d - Maćkowiak A. (108) |
matematyka 8 d - Chuda K. (101) |
język angielski 8 d an_j - Jastrzębska M. (105) język niemiecki 8 d niem_1 - Warzybok M. (036) |
język polski 8 d - Maćkowiak A. (108) |
6 | 12:40-13:25 | wychowanie fizyczne 8 cd dz - Barańska K. (209) wychowanie fizyczne 8 d ch - Draszkiewicz T. (sg2) |
wychowanie fizyczne 8 cd dz - Barańska K. (209) wychowanie fizyczne 8 d ch - Draszkiewicz T. (sg2a) |
zajęcia z wychowawcą 8 d - Maćkowiak A. (108) |
chemia 8 d - Piasecka M. (104) |
matematyka 8 d - Chuda K. (101) |
7 | 13:45-14:30 | fizyka 8 d - Świgoń M. (104) |
wychowanie do życia w rodzinie 8 d wdzr - Grochowska E. (110) |
religia 8 d rel. - Podgórna J. (5) |
edukacja dla bezpieczeństwa 8 d - Kownacka A. (101) |
historia 8 d - Kasprowicz M. (102) |
8 | 14:40-15:25 | wychowanie fizyczne 8 cd dz - Barańska K. (sg1a) informatyka 8 d ch - Gągało A. (111) |
religia 8 d rel. - Podgórna J. (5) |
|||
9 | 15:30-16:15 | wychowanie fizyczne 8 d tr_dz - Milewski P. (sg1b) |
||||
10 | 16:20-17:05 | wychowanie fizyczne 8 d tr_dz - Milewski P. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 8 d tr_dz - Milewski P. (sg1b) |
wychowanie fizyczne 8 d tr_ch - Czwakiel J. (POSIRA) |
||
11 | 17:10-17:55 | wychowanie fizyczne 8 d tr_dz - Milewski P. (sg1b) |
wychowanie fizyczne 8 d tr_ch - Czwakiel J. (sg2a) wychowanie fizyczne 8 d tr_dz - Milewski P. (sg1a) |
wychowanie fizyczne 8 d tr_ch - Czwakiel J. (SP72) |
wychowanie fizyczne 8 d tr_ch - Czwakiel J. (POSIRA) |
|
12 | 18:00-18:45 | wychowanie fizyczne 8 d tr_dz - Milewski P. (sg1b) |
wychowanie fizyczne 8 d tr_ch - Czwakiel J. (sg2a) |
wychowanie fizyczne 8 d tr_ch - Czwakiel J. (SP72) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:50
edukacja wczesnoszkolna Zellner E. (201)
08:50-09:45
wychowanie fizyczne Grabowska K. (sg1)
09:45-10:50
edukacja wczesnoszkolna Zellner E. (201)
10:50-11:35
religia Piechnik Z. (201) |
08:00-08:45
informatyka Zellner E. (111)
08:45-12:40
edukacja wczesnoszkolna Zellner E. (201)
12:40-13:25
religia Piechnik Z. (201) |
08:00-10:50
edukacja wczesnoszkolna Zellner E. (201)
10:50-11:35
język angielski Samoiliuk G. (201) |
08:00-09:45
edukacja wczesnoszkolna Zellner E. (201)
09:45-10:50
wychowanie fizyczne Zellner E. (209)
10:50-11:35
język angielski Samoiliuk G. (201)
11:35-12:30
edukacja wczesnoszkolna Zellner E. (201) |
08:00-11:35
edukacja wczesnoszkolna Zellner E. (201) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-09:45
edukacja wczesnoszkolna Ślatała M. (203)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne Grabowska K. (sg2a)
10:30-12:40
edukacja wczesnoszkolna Ślatała M. (203)
12:40-13:25
język angielski Samoiliuk G. (203) |
08:00-10:50
edukacja wczesnoszkolna Ślatała M. (203)
10:50-11:35
religia Piechnik Z. (203) |
08:00-08:50
edukacja informatyczna Ślatała M. (111)
08:50-09:35
język angielski Samoiliuk G. (203)
09:35-11:45
edukacja wczesnoszkolna Ślatała M. (203)
11:45-12:30
wychowanie fizyczne Ślatała M. (209) |
08:00-09:45
edukacja wczesnoszkolna Ślatała M. (203)
09:45-10:30
religia Piechnik Z. (203)
10:30-11:35
edukacja wczesnoszkolna Ślatała M. (203) |
08:00-08:50
edukacja wczesnoszkolna Ślatała M. (203)
08:50-09:45
wychowanie fizyczne Ślatała M. (boisko szkolne)
09:45-11:35
edukacja wczesnoszkolna Ślatała M. (203) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:50
edukacja wczesnoszkolna Żyto B. (202)
08:50-09:35
zajęcia komputerowe Żyto B. (111)
09:35-10:50
edukacja wczesnoszkolna Żyto B. (202)
10:50-11:35
język angielski Samoiliuk G. (202)
11:35-12:40
wychowanie fizyczne Żyto B. (202)
12:40-13:25
religia Piechnik Z. (202) |
08:00-09:45
edukacja wczesnoszkolna Żyto B. (202)
09:45-10:30
język angielski Samoiliuk G. (202)
10:30-12:30
edukacja wczesnoszkolna Żyto B. (202) |
08:00-09:35
edukacja wczesnoszkolna Żyto B. (202)
09:35-10:30
wychowanie fizyczne Żyto B. (209)
10:30-11:45
edukacja wczesnoszkolna Żyto B. (202)
11:45-12:30
religia Piechnik Z. (202) |
08:00-09:45
edukacja wczesnoszkolna Żyto B. (202)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne Szymanek G. (sg1b) |
08:00-08:50
edukacja wczesnoszkolna Żyto B. (202)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne Żyto B. (202)
09:35-10:30
edukacja wczesnoszkolna Żyto B. (bib.)
10:30-11:35
edukacja wczesnoszkolna Żyto B. (202) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:50
edukacja informatyczna Łopatka M. (111)
08:50-09:45
edukacja wczesnoszkolna Łopatka M. (210)
09:45-10:50
wychowanie fizyczne Łopatka M. (209)
10:50-12:40
edukacja wczesnoszkolna Łopatka M. (210)
12:40-13:45
wychowanie fizyczne Draszkiewicz J. (sg1a)
13:45-14:30
wychowanie fizyczne Draszkiewicz J. (209) |
08:00-08:50
edukacja wczesnoszkolna Łopatka M. (210)
08:50-09:45
język angielski Samoiliuk G. (210)
09:45-11:45
edukacja wczesnoszkolna Łopatka M. (210)
11:45-13:25
wychowanie fizyczne Draszkiewicz J. (sg1a) |
08:00-09:45
edukacja wczesnoszkolna Łopatka M. (210)
09:45-10:50
wychowanie fizyczne Łopatka M. (210)
10:50-12:30
wychowanie fizyczne Draszkiewicz J. (sg1a) |
08:00-10:50
edukacja wczesnoszkolna Łopatka M. (210)
10:50-11:45
wychowanie fizyczne Draszkiewicz J. (boisko)
11:45-12:40
język angielski Samoiliuk G. (210)
12:40-13:25
religia Piechnik Z. (210) |
08:45-11:45
edukacja wczesnoszkolna Łopatka M. (210)
11:45-12:40
wychowanie fizyczne Łopatka M. (210)
12:40-13:25
religia Piechnik Z. (210) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-10:30
edukacja wczesnoszkolna Pierzchalska M. (205)
10:30-11:35
wychowanie fizyczne Pierzchalska M. (209)
11:35-12:30
edukacja wczesnoszkolna Pierzchalska M. (bib.) |
08:00-09:45
edukacja wczesnoszkolna Pierzchalska M. (205)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne Grabowska K. (209)
10:30-11:35
edukacja informatyczna Pierzchalska M. (111) |
09:45-10:30
religia Piechnik Z. (202) 2 a_rel.
10:30-11:35
wychowanie fizyczne Pierzchalska M. (209)
11:35-14:40
edukacja wczesnoszkolna Pierzchalska M. (205)
14:40-15:25
język angielski Samoiliuk G. (205) |
11:45-13:45
edukacja wczesnoszkolna Pierzchalska M. (205)
13:45-14:30
religia Piechnik Z. (205) 2 a_rel.
14:30-15:25
edukacja wczesnoszkolna Pierzchalska M. (205) |
11:45-12:30
język angielski Samoiliuk G. (205)
12:30-15:25
edukacja wczesnoszkolna Pierzchalska M. (205) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
09:45-10:50
edukacja wczesnoszkolna Skorupińska A. (210)
10:50-11:45
wychowanie fizyczne Skorupińska A. (209)
11:45-13:45
edukacja wczesnoszkolna Skorupińska A. (211)
13:45-14:30
religia Piechnik Z. (211)
14:30-15:25
edukacja wczesnoszkolna Skorupińska A. (211) |
10:50-11:35
język angielski Samoiliuk G. (205)
11:35-13:45
edukacja wczesnoszkolna Skorupińska A. (211)
13:45-14:30
religia Piechnik Z. (211)
14:30-15:25
wychowanie fizyczne Skorupińska A. (211) |
08:00-10:50
edukacja wczesnoszkolna Skorupińska A. (211)
10:50-11:35
wychowanie fizyczne Skorupińska A. (211) |
08:00-09:45
edukacja wczesnoszkolna Skorupińska A. (211)
09:45-10:30
wychowanie fizyczne Grabowska K. (sg2a)
10:30-11:35
edukacja wczesnoszkolna Skorupińska A. (211) |
08:00-08:45
edukacja informatyczna Skorupińska A. (111)
08:45-10:50
edukacja wczesnoszkolna Skorupińska A. (211)
10:50-11:35
język angielski Samoiliuk G. (bib.) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
11:45-12:30
język angielski Samoiliuk G. (205)
12:30-15:25
edukacja wczesnoszkolna Jarosz I. (205) |
12:40-15:25
edukacja wczesnoszkolna Jarosz I. (205) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Grabowska K. (sg2b)
08:45-09:45
edukacja wczesnoszkolna Jarosz I. (205)
09:45-10:30
język angielski Samoiliuk G. (205)
10:30-11:45
edukacja wczesnoszkolna Jarosz I. (205)
11:45-12:30
edukacja wczesnoszkolna Jarosz I. (210) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Grabowska K. (sg2b)
08:45-11:45
edukacja wczesnoszkolna Jarosz I. (205)
11:45-12:30
religia Piechnik Z. (202) |
08:00-08:50
edukacja informatyczna Jarosz I. (109)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne Grabowska K. (sg1b)
09:35-11:45
edukacja wczesnoszkolna Jarosz I. (205)
11:45-12:30
religia Piechnik Z. (bib.) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-11:40
edukacja wczesnoszkolna Utrata K. (211)
11:40-12:30
wychowanie fizyczne Utrata K. (sg1) |
08:00-08:45
wychowanie fizyczne Grabowska K. (sg1b)
08:45-11:40
edukacja wczesnoszkolna Utrata K. (211)
11:40-12:30
język angielski Samoiliuk G. (210) |
12:40-13:45
edukacja wczesnoszkolna Utrata K. (211)
13:45-14:35
religia Piechnik Z. (211)
14:35-15:25
edukacja wczesnoszkolna Utrata K. (211) |
11:45-15:25
edukacja wczesnoszkolna Utrata K. (211)
14:35-15:25
wychowanie fizyczne Utrata K. (211) |
09:45-10:40
zajęcia komputerowe Utrata K. (109)
10:40-13:35
edukacja wczesnoszkolna Utrata K. (211)
13:35-14:35
język angielski Samoiliuk G. (211)
14:35-15:25
religia Piechnik Z. (211) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
09:45-10:50
wychowanie fizyczne Borowska A. (sala zabaw)
10:50-11:45
edukacja wczesnoszkolna Borowska A. (205)
11:45-13:45
edukacja wczesnoszkolna Borowska A. (204)
13:45-14:30
język angielski Samoiliuk G. (204) |
11:45-12:40
edukacja wczesnoszkolna Borowska A. (203)
12:40-13:45
edukacja wczesnoszkolna Borowska A. (204)
13:45-14:40
wychowanie fizyczne Grabowska K. (sg2b)
14:40-15:25
edukacja wczesnoszkolna Borowska A. (204) |
08:00-08:50
wychowanie fizyczne Borowska A. (209)
08:50-10:50
edukacja wczesnoszkolna Borowska A. (204)
10:50-11:45
wychowanie fizyczne Borowska A. (boisko szkolne)
11:45-12:40
język angielski Samoiliuk G. (203)
12:40-13:25
religia Piechnik Z. (203) |
08:00-08:50
zajęcia komputerowe Borowska A. (109)
08:50-09:45
religia Piechnik Z. (204)
09:45-11:35
edukacja wczesnoszkolna Borowska A. (204) |
08:00-11:35
edukacja wczesnoszkolna Borowska A. (204) |
Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota |
---|---|---|---|---|---|
08:00-08:50
edukacja wczesnoszkolna Szymanowska D. (204)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne Szymanowska D. (boisko szkolne)
09:35-11:35
edukacja wczesnoszkolna Szymanowska D. (204) |
08:00-08:50
język angielski Samoiliuk G. (204)
08:50-09:35
wychowanie fizyczne Grabowska K. (sg1b)
09:35-12:30
edukacja wczesnoszkolna Szymanowska D. (204) |
10:50-11:35
religia Piechnik Z. (210) 3 b rel
11:35-12:40
edukacja wczesnoszkolna Szymanowska D. (204)
12:40-13:25
język angielski Samoiliuk G. (204)
13:25-15:25
edukacja wczesnoszkolna Szymanowska D. (204) |
10:50-11:35
religia Piechnik Z. (210) 3 b rel
11:35-13:45
edukacja wczesnoszkolna Szymanowska D. (204)
13:45-14:40
wychowanie fizyczne Szymanowska D. (209)
14:40-15:25
zajęcia komputerowe Szymanowska D. (111) |
11:45-14:40
edukacja wczesnoszkolna Szymanowska D. (204)
14:40-15:25
wychowanie fizyczne Szymanowska D. (boisko szkolne) |