Świąteczny kiermasz

Po Koncercie Kolęd (czytaj więcej tutaj), Pani Dyrektor Anetta Dropińska-Pawlicka zaprosiła wszystkich na kiermasz. W tym roku stoiska z różnorodnymi upominkami przygotowało aż 17 klas, były to: oddział przedszkolny tzw. 0, 1b, 2a, 2b, 2c, 2f, 2g, 3a, 3b, 3c, 3d, 3g, 4a, 4c, 5a, 5b, 6d.
Na kiermaszu można było kupić różnorodne ozdoby i kartki świąteczne. Ponadto sprzedawano pyszne pierniczki i wiele innych słodkości. Miłośnicy czytania mogli nabyć książki. Niemal wszystkie oferowane produkty wykonane zostały przez dzieci i ich rodziców, a nawet dziadków. Godne podziwu było zaangażowanie całych rodzin w przygotowanie tego niezwykłego wydarzenia.

Zobacz jakie piękne ozdoby przygotowały dzieci na kiermasz.

Atmosferę nadchodzących świąt, przybliżały także specjalne stoiska, gdzie można było własnoręcznie wykonać różne ozdoby.
Dodatkową atrakcję wieczoru stanowił występ duetu – dudziarza i skrzypka z zespołu Wielkopolanie.

Kiermasz zorganizowany został z inicjatywy rodziców uczniów naszej szkoły, głównymi koordynatorkami wydarzenia były pani Małgorzata Skoniecka-Pawłowska- przewodnicząca Rady Rodziców oraz pani Hanna Osipowicz. Za organizację tego przedsięwzięcia odpowiadały również pani wicedyrektor Magdalena Łagodzińska oraz pani Magdalena Olejniczak – kierownik szkolnej świetlicy.
Mamy nadzieję, że wspólne śpiewanie kolęd oraz organizacja świątecznego kiermaszu staną się już Siódemkową tradycją.

Zapraszamy wszystkich do udziału w przyszłorocznym spotkaniu.

Agata Maćkowiak

publikacja: 18 XII 2016