W tym miejscu będziemy publikować wszystkie materiały związane z Rekrutacją do naszej szkoły na rok szkolny 2020/2021

Obwód Siódemki – nabór do klas pierwszych 2020/2021

Regulamin rekrutacji uczniów dla klas I w roku szkolnym 2020/2021

Przełożenie terminu testów sprawnościowych i predyspozycji językowych

  Szanowni Państwo,

zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej szkoły i przedszkola będą zamknięte do 26.04.2020, dlatego zaplanowane testy sprawnościowe do klas sportowych i test predyspozycji językowych do klas dwujęzycznych, nie mogą odbyć się zgodnie z przyjętym harmonogramem, odbędą się w późniejszym terminie. Nowe terminy nie są jeszcze znane, będziemy Państwa informować na bieżąco.

Z poważaniem,
Barbara Tysowska

Oddział Organizacji Szkół i Placówek Oświatowych,
Wydział Oświaty Urząd Miasta Poznania

Rekrutacja do Siódemki – komunikat Dyrektora SP7

Szanowni Państwo,
zapraszamy do Siódemki!

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące rekrutacji do Szkoły Podstawowej nr 7 na rok szkolny 2020/2021.

W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci zamieszkałe w obwodzie Szkoły, które nie podlegają procesowi rekrutacji. Nie zwalnia to jednak Rodziców z konieczności zapisania dziecka do Szkoły. Proszę wypełnić zgłoszenie i w terminie rekrutacji przesłać je do Szkoły za pośrednictwem poczty elektronicznej  sek@sp7poz.pl lub tradycyjnej.

Gdyby nie było takiej możliwości – utworzyliśmy bezpieczne miejsce w Szkole, w którym mogą Państwo pobrać kartę zgłoszenia i/lub wypełnioną zostawić w wyznaczonym miejscu.

Zwracam również uwagę na nowe obwody, które w dniu 31 marca 2020 roku przyjęła Rada Miasta Poznania. Informację o nowym obwodzie Szkoły Podstawowej nr 7 w Poznaniu znajdą Państwo w zakładce Rekrutacja oraz w menu Poznaj naszą szkołę > Obwód Siodemki do klas pierwszych 2020/2021 na stronie internetowej Szkoły Moja Siódemka.

Dzieci, które mieszkają poza obwodem Siódemki, a które chcą zostać naszymi Uczniami – podlegają procesowi rekrutacji. Wszystkie potrzebne dokumenty można pobrać ze strony internetowej Moja Siódemka z zakładki Rekrutacja.

Czytaj więcej…