Umowa i informacje dla rodziców – wyżywienie

SZANOWNI RODZICE,

Wielu z państwa, za marzec, dokonało płatności za cały miesiąc. Nadpłaty te będziemy sukcesywnie zwracać na państwa konto z którego został dokonany przelew. Ci z państwa, którzy dokonali płatności bezpośrednio w szkole, prosimy o dostarczenie nr konta, na który ma być zwrócona nadpłata.
Jednocześnie dziękujemy za słowa wsparcia, otuchy i zrozumienia płynące od państwa. Jest to trudny okres dla nas wszystkich. Z dnia na dzień zostaliśmy pozbawieni możliwości pracy na kilka miesięcy nie otrzymując żadnej pomocy z tarczy antykryzysowej.
Dlatego tak ważny jest dla nas każdy gest płynący z państwa strony. Jeszcze raz dziękujemy.
Życzymy, by ten rok szkolny był zdrowy i spokojny. Byśmy potrafili pokonać wszystkie problemy, które postawi przed nami.

Z POWAŻANIEM
ZESPÓŁ MAŁA GASTRONOMIA

Umowa z rodzicami SP7 – wyżywienie

Pojedyncze obiady można kupować, ale tylko w czasie wyznaczonym dla danej klasy.