Informacje na rok szkolny 2022/2023

DRODZY RODZICE, NAUCZYCIELE,
PRACOWNICY SZKOŁY
I UCZNIOWIE

Od 2 września zaczynamy gotować obiady w Waszej szkole. Wszystkie obiady gotowane są z pełnowartościowych produktów. Mięso kupujemy od sprawdzonych dostawców gwarantujących wysoką jakość produktów. Wszystkie zupy gotowane są na porcjach rosołowych. Surówki przygotowane są na świeżo w kuchni szkolnej. Warzywa dostarczają krajowi producenci co zapewnia zdrową i świeżą żywność. Do potraw nie dodajemy żadnych wzmacniaczy smaku. Do pieczenia mięs używamy pieców konwekcyjnych ( piece służą do pieczenia, duszenia lub parowania ), co umożliwia przygotowanie potraw bez użycia tłuszczów.

Ze względu na drastyczny wzrost cen żywności, mediów i pozostałych kosztów utrzymania, jesteśmy zmuszeni do zmiany cen.

CENA ŚNIADANIA: – BUŁKA (Z WARZYWAMI i SEREM LUB WARZYWAMI I WĘDLINĄ, PASTĄ JAJECZNĄ…) 4,00 zł (śniadanie wydawane jest od godz.9:00 do godz. 11:00).

CENA OBIADU:
– ZUPA – 3,00 zł
– DRUGIE DANIE + NAPÓJ – 13,00 zł
– ZESTAW (ZUPA + DRUGIE DANIE + NAPÓJ) – 15,00 zł

Jednocześnie informujemy rodziców, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, że ich dzieci mogą korzystać ze śniadań i obiadów finansowanych w pełni przez MOPR.. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej formy finansowania posiłków.

Za posiłki można płacić przelewem:
Mała Gastronomia s.c.
Bank Pocztowy S.A.
nr rachunku 75 1320 1537 0181 7159 2000 0001

Proszę podać: imię, nazwisko dziecka, nr szkoły i klasę

Zapisów na obiady należy dokonywać W STOŁÓWCE SZKOLNEJ LUB PRZEZ WYCHOWAWCĘ.

Druk umowy z rodzicami do pobrania jest do pobrania TUTAJ lub w stołówce szkolnej.

Regulamin dostępny jest na tablicy ogłoszeń i na
stronie internetowej szkoły.

Informacje o opłatach za obiady i jadłospis na bieżący tydzień dostępne są na tablicy ogłoszeń oraz na stronie szkoły w zakładce „Stołówka”

Zapraszamy.