Oferta stołówki na rok szkolny 2021/2022

DRODZY RODZICE, NAUCZYCIELE, PRACOWNICY SZKOŁY
I UCZNIOWIE

OD DNIA 2.09.2021 ROKU BĘDZIE MOŻNA SKORZYSTAĆ ZE STOŁÓWKI SZKOLNEJ

Wszystkie obiady gotowane są z pełnowartościowych produktów. Mięso kupujemy od sprawdzonych dostawców gwarantujących wysoką jakość produktów. Zupy gotowane są na porcjach rosołowych. Surówki przygotowane są na świeżo w kuchni szkolnej. Warzywa dostarczają krajowi producenci co zapewnia zdrową i świeżą żywność. Do potraw nie dodajemy żadnych wzmacniaczy smaku. Do pieczenia mięs używamy pieców konwekcyjnych (piece służą do pieczenia, duszenia lub parowania), co umożliwia przygotowanie potraw bez użycia tłuszczów.

W stołówce można nabyć:

1. ŚNIADANIA:
    • BUŁKI (z warzywami i serem lub warzywami i wędliną, pastą jajeczną, białym serkiem z warzywami,
    • NAPOJE (śniadanie wydawane od godz.9:00 do godz. 11:00)
  2. OBIAD
    CENA OBIADU kupowanego w abonamencie:

• ZUPA 3,50 ZŁ
    • DRUGIE DANIE + NAPÓJ 9,50 ZŁ (DOROŚLI 11,00 ZŁ)
    • ZESTAW (ZUPA + DRUGIE DANIE + NAPÓJ) 11,50 ZŁ (DOROŚLI 13,00 ZŁ)

Jednocześnie informujemy rodziców, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, że ich dzieci mogą korzystać ze śniadań i obiadów finansowanych w pełni przez MOPR. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej formy finansowania posiłków.

Za posiłki można płacić przelewem:
Mała Gastronomia s.c.
Bank Pocztowy S.A.
nr rachunku 75 1320 1537 0181 7159 2000 0001
Proszę podać: imię, nazwisko dziecka, nr szkoły i klasę

Zapisów na obiady należy dokonywać W STOŁÓWCE SZKOLNEJ.
Regulamin dostępny na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej szkoły. Zamówienie na bieżący dzień można składać do godz. 9:00

MAŁA GASTRONOMIA A.D. BUKSA S.C., POZNAŃ