Informacje na rok szkolny 2018/2019

DRODZY RODZICE, NAUCZYCIELE,
PRACOWNICY SZKOŁY
I UCZNIOWIE

INFORMUJEMY, ŻE OD DNIA 4.09.2018 ROKU GOTUJEMY DLA PAŃSTWA.

Wszystkie obiady gotowane są z pełnowartościowych produktów. Mięso kupujemy od sprawdzonych dostawców gwarantujących wysoką jakość produktów. Wszystkie zupy gotowane są na porcjach rosołowych. Surówki przygotowane są na świeżo w kuchni szkolnej. Warzywa dostarczają krajowi producenci co zapewnia zdrową i świeżą żywność. Do potraw nie dodajemy żadnych wzmacniaczy smaku. Do pieczenia mięs używamy pieców konwekcyjnych (piece służą do pieczenia, duszenia lub parowania), co umożliwia przygotowanie potraw bez użycia tłuszczów.

CENA ŚNIADANIA: – BUŁKA (Z WARZYWAMI i SEREM LUB WARZYWAMI I WĘDLINĄ, PASTĄ JAJECZNĄ) 3,00 zł (śniadanie wydawane jest od godz.9:00 do godz. 11:00).

CENA OBIADU:
– ZUPA – 3,00 zł
– DRUGIE DANIE – 7,80 zł
– ZESTAW (ZUPA + DRUGIE DANIE) – 9,30 zł

Jednocześnie informujemy rodziców, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej, że ich dzieci mogą korzystać ze śniadań i obiadów finansowanych w pełni przez MOPR. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z tej formy finansowania posiłków.

Za posiłki można płacić przelewem:
Mała Gastronomia s.c.
Bank Pocztowy S.A.
nr rachunku 75 1320 1537 0181 7159 2000 0001

Proszę podać: imię, nazwisko dziecka, nr szkoły i klasę

Zapisów na obiady należy dokonywać W STOŁÓWCE SZKOLNEJ.
Regulamin dostępny jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej szkoły.

Zamówienie na bieżący dzień można składać do godz. 9:00

Druk umowy z rodzicami do pobrania.

Zapraszamy.

MAŁA GASTRONOMIA A.D. BUKSA S.C. POZNAŃ