Szkoła Małego Inżyniera

Promocja nauk ścisłych, a zwłaszcza robotyki, automatyki i podstaw programowania wśród uczniów wielkopolskich szkół podstawowych oraz gimnazjów to główny cel projektu „Szkoła Małego Inżyniera”, który realizowany jest wspólnie przez Volkswagen Poznań oraz Fundację Rozwoju Edukacji Małego Inżyniera.

W ramach projektu „Szkoła Małego Inżyniera” placówki oświatowe mogą uzyskać kompletny i unikatowy zestaw, który dostarczy im wiedzy, narzędzi oraz pomysłów do zarażenia pasją do robotyki uczniów szkoły. W skład każdego z nich wchodzą: zestawy klocków LEGO® MINDSTORMS® EV3 do budowy oraz programowania robotów o wartości 6000 złotych, całodniowy festiwal technologiczny odbywający się w zwycięskiej szkole, pełen niezwykłych pokazów stanowisk edukacyjny oraz warsztatów z zakresu robotyki oraz programowania dla wszystkich uczniów szkoły oraz certyfikowane szkolenie z prowadzenia zajęć z wykorzystaniem klocków LEGO® MINDSTORM EV3 dla dwóch nauczycieli zatrudnionych w szkole.

By mieć szansę udziału w programie należy zgłosić swój udział wysyłając prosty formularz dostępny na stronie. Po weryfikacji zgłoszenia rozpoczyna się głosowanie. Warto zachęcać uczniów, nauczycieli, rodziców do głosowania na Waszą placówkę, bo każdy głos ma znaczenie! Każda osoba może oddać jeden głos dziennie. Spośród nadesłanych zgłoszeń 13 szkół z największą liczbą głosów otrzyma unikatowy zestaw nagród.

Potrzebujemy Waszych głosów!!!

Kliknij w poniższy link, znajdź naszą szkołę i oddaj na nią głos!

GŁOSUJ CODZIENNIE !!!

Każda osoba może oddać jeden głos dziennie, a tylko 13 szkół  z największą liczbą głosów otrzyma unikatowy zestaw nagród!

Organizatorzy:

vw-partner1 fundacja-malego-inz

Zobacz informacje o projekcie na stronie organizatora