Święto Szkoły 2016

Jak co roku obchodziliśmy Święto Szkoły. Na uroczystym apelu szczególnie wyróżnieni, wpisem do Księgi Patrona, zostali najlepsi uczniowie klas VI . No i nareszcie ogłoszono wyniki szkolnego projektu Zdobywamy Statuetkę Złotego Erazma. Laureatami tegorocznej edycji pod hasłem „1050 rocznica Chrztu Polski” zostali uczniowie i wychowawcy klas: 1a; 2e; 3c; 4c; 5b i 6e. Złotego Erazma w kategorii Przyjaciele Siódemki otrzymała pani Elżbieta Krygowska-Butlewska – znana ilustratorka książek dla dzieci, od lat zaprzyjaźniona z naszą szkołą. Wszystkim dzieciakom dziękujemy za wysiłek i zaangażowanie w rozwiązywaniu tegorocznych zadań, a zwycięzcom raz jeszcze serdecznie gratulujemy.

Po spotkaniu wszystkie dzieci udały się na zajęcia. Każdy mógł wybrać coś dla siebie: sportowe, językowe, plastyczne, muzyczne, komputerowe, terenowe, gry dydaktyczne i wiele, wiele innych. Słowem: dla każdego coś miłego!