
We wtorek 15 kwietnia klasa 1c wzi臋艂a udzia艂 w warsztatach ogrodniczych z elementami hortiterapii. Zaj臋cia poprowadzi艂y panie terapeutki z Hortikreacji.
Dzieci posadzi艂y kwiaty i na ich bazie przygotowa艂y wiosenne dekoracje. Opr贸cz zaj臋膰 praktycznych nasi uczniowie dowiedzieli si臋, 偶e hortiterapia to terapia ogrodnicza, kt贸ra wykorzystuje zaj臋cia w ogrodzie oraz przebywanie po艣r贸d ro艣lin w celu poprawy zdrowia fizycznego i psychicznego cz艂owieka.