Klasa 1a w Teatrze Cortique

B臋d膮c w Teatrze Cortique, klasa 1a pozna艂a 艣wiat gry aktorskiej, akrobacji i kompletnej artystycznej wsp贸艂pracy. Uczniowie dzi臋ki temu uzyskali mo偶liwo艣膰 zaanga偶owania si臋 w refleksje na temat r贸偶nych sfer 偶ycia cz艂owieka. Po wyj艣ciu ka偶dy z uczni贸w mia艂 mo偶liwo艣膰 podzielenia si臋 swoimi spostrze偶eniami na temat spektaklu pt. ”Pi臋kna i Bestia”.
Dzieci by艂y niezwykle zadowolone ze zorganizowania wyj艣cia w tak innowacyjne miejsce jak Teatr Cortique.

Klasa 1a
Zuzanna Barczak