Dzie艅 Wiosny w Si贸demce 馃馃尲馃尫

Dzie艅 Wiosny w Si贸demce

21 marca Ma艂y i Du偶y Samorz膮d Uczniowski zaprosi艂y ca艂膮 spo艂eczno艣膰 Si贸demki do radosnego powitania pierwszego dnia kalendarzowej wiosny. Wydarzenie odby艂o si臋 na szkolnym boisku. Wielu naszych uczni贸w za艂o偶y艂o tego dnia barwne ubrania, symbolizuj膮ce rozmaito艣膰 kolor贸w, jakie pojawiaj膮 si臋 w przyrodzie wraz z now膮 por膮 roku.

Wsp贸lne 艣wi臋towanie rozpocz臋艂o si臋 na od wyst膮pienia przed budynkiem szko艂y naszego zespo艂u b臋bniarskiego pod przewodnictwem p. Doroty Cejby. Weso艂a, rytmiczna muzyka wprawi艂a nas w radosny nastr贸j.

Czytaj wi臋cej…