W dniu 25 pa藕dziernika w Szkole Podstawowej nr 7 odby艂 si臋 Dzie艅 Artysty. Klasy pierwsze z ch臋ci膮 wzi臋艂y udzia艂 w zorganizowanych zaj臋ciach artystycznych.
Ale chwilk臋… Zacznijmy od pocz膮tku.
Wszystko zacz臋艂o si臋 od podzielenia „artystycznych wyraz贸w” na litery, g艂oski i sylaby, obliczenia ich ilo艣ci. Zaanga偶owanie dzieci podczas podanych dzia艂a艅 wprawia艂o w zachwyt! Nast臋pnie stworzyli艣my prac臋 plastyczn膮- plakat Dzie艅 Artysty, jednocze艣nie 膰wicz膮c zdolno艣ci manualne oraz r贸wnolegle druga grupa tworzy艂a swoje jesienne wariacje artystyczne 馃帹