Pożegnanie absolwentów i zakończenie roku szkolnego 2023/2024

20 czerwca o godzinie 17:00 nasza szkoła pożegnała uczniów klas ósmych podczas uroczystej gali. Uroczystość rozpoczęła się od występu pierwszoklasistów, były oficjalne przemówienia i podziękowania.

Pożegnanie ósmoklasistów

Następnie uczniom wręczono złote tarcze za bardzo dobre wyniki edukacyjne i wzorowe zachowanie, a także nagrody „Siedmiu Wspaniałych” za szczególne osiągnięcia oraz godną naśladowania postawę. Nie zabrakło również podziękowań dla rodziców absolwentów, którzy aktywnie włączali się w rozwój naszej szkoły. Naszym absolwentom życzymy powodzenia w nowych szkołach.

21 czerwca o godzinie 9:00 odbył się uroczysty apel z okazji zakończenia roku szkolnego 2023/2024, w którym udział wzięli wszyscy uczniowie „Siódemki” oraz licznie zgromadzeni rodzice.

Zakończenie roku szkolnego – ślubowanie

Podczas apelu nastąpiło symboliczne przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas siódmych przez ósmoklasistów, którzy kończą swoją edukację.
Pani Dyrektor szkoły oraz przewodnicząca Rady Rodziców wygłosiły przemówienia i złożyły wszystkim życzenia udanych wakacji.

Po zakończeniu apelu uczniowie udali się z wychowawcami do klas, gdzie otrzymali świadectwa szkolne.

Życzymy wszystkim dobrych i bezpiecznych wakacji oraz zasłużonego odpoczynku Do zobaczenia we wrześniu w nowym roku szkolnym!

Zdjęcia z uroczystości pożegnania absolwentów i zakończenia roku szkolnego można obejrzeć w naszej galerii zdjęć (link poniżej).

ZOBACZ ZDJĘCIA W GALERII