Czerwcowe Spotkanie Seniorów

Jesteśmy tak związani z Seniorami, że rozstanie na dwa miesiące wakacji, wydaje nam się trochę za długie. Dlatego już mamy ustaloną kolejną datę spotkania i jest to 3 września 2024 r.

Los zdecydował, że na ostatnim, przedwakacyjnym spotkaniu, w dniu 4 czerwca, zabrakło szkolnej ekipy do spraw senioralnych. Jak to możliwe? Młodzi wyjechali na Zieloną szkołę. Byłoby krucho z obsługą, ale od czego mamy absolwentów… a dokładnie jednego absolwenta Szymona, który wyśmienicie sprawdził się w obsłudze, a także wręczaniu kwiatów Seniorom. Lata praktyki robią swoje.

Całej ekipie senioralnej dziękuję za zaangażowanie, systematyczność i wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Seniorzy już na Was czekają, ale mimo to, życzą długich i szczęśliwych wakacji 🙂

Jolanta Podgórna