W pi膮tek, 7 czerwca odby艂 si臋 w naszej szkole Bal 脫smoklasisty. To wyj膮tkowe wydarzenie, b臋d膮ce po偶egnaniem z edukacj膮 podstawow膮 i hucznym 艣wi臋towaniem rozpocz臋cia nowego etapu w 偶yciu, zosta艂o zorganizowane dzi臋ki zaanga偶owaniu rodzic贸w naszych tegorocznych absolwent贸w.
Sala balowa zamieni艂a si臋 w magiczne miejsce wype艂nione blaskiem 艣wiate艂, dekoracjami i radosn膮 atmosfer膮. Uczennice i uczniowie, ubrani w przepi臋kne kreacje, z dum膮 zata艅czyli poloneza, rozpoczynaj膮c tym samym ten wyj膮tkowy wiecz贸r.
Atmosfera podczas balu by艂a niezwyk艂a, m艂odzie偶 wspaniale bawi艂a si臋, 艣wi臋tuj膮c wsp贸lnie niezapomniany moment w swoim聽 偶yciu.
Serdecznie dzi臋kujemy wszystkim rodzicom, kt贸rzy zaanga偶owali si臋 w organizacj臋 balu. Dzi臋ki Pa艅stwa pracy i po艣wi臋ceniu ten wiecz贸r by艂 wyj膮tkowy i niezapomniany dla naszych absolwent贸w.
呕yczymy naszym 贸smoklasistom wszystkiego najlepszego na nowej drodze! Niech bal b臋dzie podsumowaniem i pi臋knym wspomnieniem z lat szkolnych oraz motywacj膮 do dalszej nauki w szko艂ach ponadpodstawowych.
Poni偶ej film z uroczystego otwarcia balu i poloneza.
Jeszcze raz dzi臋kujemy wszystkim za udzia艂 w tym wyj膮tkowym wydarzeniu!