Bal Ósmoklasisty 2024

W piątek, 7 czerwca odbył się w naszej szkole Bal Ósmoklasisty. To wyjątkowe wydarzenie, będące pożegnaniem z edukacją podstawową i hucznym świętowaniem rozpoczęcia nowego etapu w życiu, zostało zorganizowane dzięki zaangażowaniu rodziców naszych tegorocznych absolwentów.

Sala balowa zamieniła się w magiczne miejsce wypełnione blaskiem świateł, dekoracjami i radosną atmosferą. Uczennice i uczniowie, ubrani w przepiękne kreacje, z dumą zatańczyli poloneza, rozpoczynając tym samym ten wyjątkowy wieczór.
Atmosfera podczas balu była niezwykła, młodzież wspaniale bawiła się, świętując wspólnie niezapomniany moment w swoim  życiu.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację balu. Dzięki Państwa pracy i poświęceniu ten wieczór był wyjątkowy i niezapomniany dla naszych absolwentów.

Życzymy naszym ósmoklasistom wszystkiego najlepszego na nowej drodze! Niech bal będzie podsumowaniem i pięknym wspomnieniem z lat szkolnych oraz motywacją do dalszej nauki w szkołach ponadpodstawowych.

Poniżej film z uroczystego otwarcia balu i poloneza.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za udział w tym wyjątkowym wydarzeniu!