21 maja mieli艣my szcz臋艣cie po raz kolejny spotka膰 si臋 z Seniorami z naszego osiedla i os艂odzi膰 im codzienno艣膰 swoj膮 m艂odzie艅cz膮 rado艣ci膮. Nasi m艂odzi wolontariusze coraz 艣mielej czuj膮 si臋 w towarzystwie Senior贸w i jak wida膰 na zdj臋ciach, dziel膮 si臋 rado艣ci膮 z uczestnikami.
Mistrzyni膮 w obs艂udze kelnerskiej jest Agata z klasy sz贸stej i nawet ja nie pr贸buj臋 Jej dor贸wna膰. Na zapleczu ch艂opcy z klas si贸dmych walcz膮 z ciastem, ale nie tylko, bo zajmuj膮 si臋 te偶 rozdawaniem upomink贸w Seniorom, a wszystko to pod czujnym okiem Marty. Bardzo sprawna ekipa powsta艂a do spraw senioralnych, empatyczna i sympatyczna. M艂odzi, tak trzyma膰!
Jolanta Podg贸rna


