Dobro i Piękno czyli Spotkanie Seniorów

Już 2 marca rozpoczęliśmy świętowanie Dnia Kobiet na Spotkaniu Seniorów. Radosne spotkanie obfitowało w wiele niespodzianek, w tym oczywiście obowiązkowy kwiatek dla każdej z Pań.
Piękną niespodzianką była obecność studentek z Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji, które zaprosiła specjalnie dla Seniorów nasza nauczycielka i opiekunka tej grupy, Pani Grażyna Szmyt.

Nasze Seniorki były rozpieszczane masażem dłoni, serdeczną rozmową i wieloma prezencikami, które zostały podarowane przez wspaniałomyślnych, anonimowych sponsorów.

Można by było na tym zakończyć, ale wtedy umknęłoby nam to, co było najważniejsze. PIĘKNO, które można było dostrzec na twarzy naszych, promiennych Seniorek i DOBRO, które płynęło od uczniów i studentów. Gdy dostrzeżemy jeszcze naszych chłopców, zajętych długą, serdeczną rozmową z Seniorem, gdy Panie poddawały się zabiegom, to nie mamy wątpliwości, że tego dnia DOBRO SPOTKAŁO SIĘ Z PIĘKNEM.

Jolanta Podgórna