Dzień absolwenta '2023

Wielkie to święto, gdy do gniazda szkolnego wracają Ci, którzy już je opuścili i to nie tylko rok temu, ale 2, 3, 4, a nawet 7 lat temu.
Tak się zdarzyło 4 maja 2023, gdy na nasze zaproszenie odpowiedziało blisko 90 absolwentów.

Najważniejsze były SPOTKANIA, rozmowy, wspomnienia. Uczniowie z uczniami i z nauczycielami. Wspólne zdjęcia z Dyrekcją na tle kochanej SP7 (cześć absolwentów odfrunęła, niespokojne ptaki).

Niezapomniany występ Hadyny z 8a, naszego rodzimego rapera. Jeszcze o Nim usłyszycie!

Warto zaznaczyć, że nasi obecni uczniowie z klas 8 (większość z 8b) podjęli się organizacji tego dnia, wykonali plakat, ułożyli słowa powitalne, obsługiwali stoisko ze wspomnieniami i stoisko z poczęstunkiem oraz ułożyli quiz o szkole. Brawo!

KOCHANI ABSOLWENCI, dziękujemy Wam za odwiedziny, za pamięć, wracajcie do nas co roku, jak ptaki do gniazda.

Czekamy…

Wasza Siódemka