Dyskoteka karnawałowa

Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego 25 stycznia 2023 r. w naszej szkole odbyła się dyskoteka karnawałowa. Brało w niej udział około 150 uczniów, którzy bawili się zarówno przy najnowszych hitach list przebojów, jak i kawałkach z czasów wczesnej młodości ich rodziców!

Imprezę rozkręcały świetne animatorki z klas ósmych, dzięki którym zabawa trwała do samego końca. Oczywiście, nie mogło zabraknąć takich utworów, jak: „Zwierzenia Ryśka czyli jedzie pociąg” Ryszarda Rynkowskiego, „Miłość w Zakopanem” Sławomira, czy „Przez Twe oczy zielone” Zenka Martyniuka.

Biorąc udział w dyskotece, każdy z uczestników swoją cegiełką wsparł schronisko dla zwierząt na ul. Kobylepole w Poznaniu.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za obecność i świetną zabawę. Szczególne podziękowania kierujemy do opiekunów, którzy czuwali nad bezpieczeństwem uczniów biorących udział w dyskotece karnawałowej.