Program „Laptop dla ucznia” 馃捇

Program 鈥Laptop dla ucznia鈥 to rz膮dowa inicjatywa, kt贸rej celem jest wsparcie dzieci i m艂odzie偶y w rozwoju kompetencji cyfrowych. Bez nich nie spos贸b funkcjonowa膰 we wsp贸艂czesnym 艣wiecie.

Realizowany przez Ministerstwo Cyfryzacji program zak艂ada, 偶e ka偶dy ucze艅 IV klasy szko艂y podstawowej w Polsce otrzyma na w艂asno艣膰 bezp艂atny laptop. Sprz臋t mo偶e by膰 wykorzystany do nauki, rozwoju kompetencji cyfrowych oraz talent贸w i zainteresowa艅.*

Uczniowie obj臋ci programem ucz臋szczaj膮cy do Si贸demki otrzymali ju偶 laptopy. Zach臋camy Pa艅stwa i Uczni贸w do zapoznania si臋 z materia艂ami przygotowanymi przez Ministerstwo Cyfryzacji zawieraj膮cymi wskaz贸wki dotycz膮ce bezpiecznego korzystania z internetu oraz kursy e-learningowe.

ZOBACZ TERAZ MATERIA艁Y I KURSY

*Informacje ze strony laptopdlaucznia.gov.pl