Spotkanie z rodzicami ósmoklasistów w sprawie rekrutacji

W czwartek 11 maja odbyło się spotkanie z rodzicami ósmoklasistów dotyczące zasad rekrutacji i składania wniosków do szkół ponadpodstawowych. Pani Agnieszka Tomaszczyk jako szkolny doradca zawodowy omówiła wszystkie kroki dotyczące procesu składania dokumentów i uzupełniania wniosków w poprzez elektroniczny system naboru. Ze strony szkoły w spotkaniu uczestniczyła także Pani Dyrektor Anetta Dropińska-Pawlicka oraz nauczyciel informatyki Pan Andrzej Gągało.

Spotkanie z rodzicami ósmoklasistów

Dziękujemy rodzicom za duże zainteresowanie spotkaniem. Mamy nadzieje, że udało się nam odpowiedzieć na większość pytań i wątpliwości, co pozwoli Państwu na bezproblemowe złożenie wniosku.

Przypominamy – możliwość wypełniania i składania wniosków na platformie naboru elektronicznego (link), kandydat będzie miał od 15 maja, a dostęp do prezentowanych na spotkaniu informacji można uzyskać także przez specjalnie utworzoną zakładkę na stronie naszej szkoły „Wybierz szkołę dla siebie” (link).