Laboratoria Przyszłości – Marzec 2023

W marcu uczniowie Siódemki realizowali kolejne projekty w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.
Uczniowie klasy 2b w marcu, podczas zajęć konstruowali i programowali huśtawkę oraz ruchomą budkę z kanapkami w Wesołym Miasteczku.
Klasy 3 zrealizowała tematy związane z „Szalonym festynem sportowym”, oraz rozwijały problemy przez panowanie i realizacja własnego projektu.
Podczas zajęć z informatyki w marcu uczniowie klas 6, którzy przeszli już pełny kurs BeCreo zaczęli tworzyć własne projekty.
Na lekcjach języka angielskiego klasy 6 i 7- wyszukiwały informacje szczegółowe w tekście mówionym na temat przygotowania jedzenia. Podczas wykonania ćwiczeń dotyczących słownictwa – wykorzystywano sprzęt audio.

Raport marzec 2023