Laboratoria Przyszłości – Luty 2023

Tuż po feriach zimowych klasa 2b konstruowała i programowała karuzelę. Podczas zajęć dzieci zmieniały kierunek ruchu i szybkość karuzeli. Uczniowie klasy 3a realizowali 2 tematy:

• Szczęśliwy podróżnik. Duży autobus – celem zajęć było stworzenie programu, który uruchomi autobus;
  • Szczęśliwy podróżnik. Wycieczka po mieście – celem było samodzielne projektowanie wejścia do zamku.

Klasa 3c skupiła się na temacie: Stoisko z przekąskami. . Uczniowie wykonywali projekt z programu Lego Spike. Celem zajęć była umiejętność współpracy z kolegą z pary.
Uczniowie klas starszych (klasa 5d oraz 8c ) wykorzystali sprzęt audiowizualny podczas warsztatów dotyczących bullyingu i historii Dnia Różowej Koszulki.

Raport luty 2023 rok

Katarzyna Brzezińska