„Kejter na spacerze” – wyróżnienie w konkusie

Wyróżnienie w konkursie plastycznym klasa 2 b
czyli „Kejter na spacerze”

Na początku listopada uczniowie klasy 2 b wzięli udział w konkursie plastycznym, współorganizowanym przez Schronisko dla zwierząt w Poznaniu pt. „Kejter naspacerze”. Poznaniacy od razu wiedzieli, co mają rysować, bo w naszej gwarze kejter to po prostu pies 🙂

Powstały przecudne prace, ukazujące, w jak mądry i dobry sposób można opiekować się zwierzętami i zapewnić naszym czworonogom radosne spacery, połączone ze wspólną zabawą. I choć każda praca była wyjątkowa, jury dostrzegło tę niezwykłą. Wyróżnienie otrzymał nasz kolega Wojtek Skrukwa. Jego radosny, czarno-rudy pies na pewno nie nudzi się na spacerze, a szczęście widać w jego „roześmianym” ogonie i oczach. Bardzo jest zadowolony ze swojego trofeum i dumnie niesie w pysku wielką kość. Zresztą zobaczcie sami!

Wojtek Skrukwa. – wyróżnienie

Gratuluję wspaniałemu Ilustratorowi i życzę dalszych sukcesów!

Beata Żyto
wychowawczyni kl. 2 b