Wybory na Przewodniczącego SU w Siódemce

6 października w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Szkolnego. Kandydaci oraz Kandydatki ubiegający się o funkcję w samorządzie mieli okazję przedstawić swój program poprzez akcję plakatową. Nie zabrakło chwytliwych postulatów takich jak: „Mam Talent”, “ Dzień Pizzy” czy „większa ilość dyskotek”. Każdy z uczniów naszej szkoły mógł oddać głos na swojego kandydata. Nad całością wyborów czuwała Komisja Wyborcza. Głosami szkolnych wyborców Przewodniczącą Szkoły została Agata Kuźma z klasy 8b, jej zastępczynią – Helena Rogozińska z klasy 7c, a Sekretarzem- Maja Andrzejewska z klasy 6d. Gratulujemy!

Wszystkim pozostałym kandydatom gratulujemy odwagi i życzymy szczęścia w następnych wyborach. Wszystkich uczniów klas 4-8 zapraszamy do włączenia się w działalność samorządu.

Opiekunki SU
Monika Kasprowicz