Nauczyciel nie z tej ziemi – MSU

Na początku października odbyło się pierwsze spotkanie Małego Samorządu Uczniowskiego, w skład którego weszli przedstawiciele wszystkich klas drugich i trzecich.
Podczas tego spotkania uczniowie zostali zapoznani z programem pracy na cały rok, dowiedzieli się, na czym będzie polegała ich rola w MSU i otrzymali pierwsze zadania.
Oba dotyczyły Dnia Edukacji Narodowej. Przedstawiciele MSU pomogli wychowawcom stworzyć listy dzieci, które wzięły udział w Giełdzie Talentów 14 października, a także poprosili swoje koleżanki i kolegów z klas o wykonanie pracy plastycznej pt. „Nauczyciel nie z tej ziemi”. Powstałe portrety nauczycieli znalazły się na okolicznościowej wystawie w holu szkoły. Zapraszamy do obejrzenia interesujących prac najmłodszych uczniów naszej szkoły.

Opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego
Aneta Skorupińska, Magdalena Krupecka i Monika Skarzyńska