Piłka Ręczna nie tylko w hali!!!

Jak co roku w czerwcu ruszyły mistrzostwa Wielkopolski w PIŁCE RĘCZNEJ PLAŻOWEJ!!!

Nasze uczennice klasy 7D po raz kolejny potwierdziły swoje wysokie umiejętności i rywalizując z koleżankami o 2 lata starszymi, zajęły 3. miejsce w mistrzostwach Wielkopolski w piłce ręcznej plażowej.
Wcześniej 3. miejsce na etapie wojewódzkim dziewczęta zdobyły w rozgrywkach halowych klubowych oraz szkolnych.

Nasi uczniowie klasy 8D po raz kolejny pokazali, że w Wielkopolsce są bezkonkurencyjni. Podczas plażowych finałów wojewódzkich chłopcy rozegrali 5 spotkań, w żadnym nie tracąc seta. Nasz zespół po raz trzeci (wcześniej w rozgrywkach halowych klubowych oraz szkolnych) może pochwalić się tytułem MISTRZA WIELKOPOLSKI!!!

GRATULUJEMY!!!

Tomasz Draszkiewicz